Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

evicka.ch

Určite im napíš. A malá rada do budúcna - predtým, ako niekomu pošleš oprávnenie na sťahovanie poplatkov z kreditky, dobre si prečítaj obchodné podmienky. Keď im nerozumieš, radšej sa poobzeraj po inej službe. Píšem z vlastnej skúsenosti, tiež som pred rokmi objednal "službu" na mesiac grátis a po 2 mesiacoch mi prišla šťavnatá faktúra :) za druhý mesiac.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tento jav je bohužial po internete pomerne rozšíreny a nie vždy sa mu dá vyhnúť a nájsť rozumnejšie riešenie. Odporúčam pre tieto platby používať paypal - človek to má všetko na jednom mieste a ruší si to priamo na stránke paypalu (akurát pred chvíľou som zrušil ďalšie platby za Ninja Trader - pár klikov a bolo to).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
Přibližně před rokem jsem začal studovat komodity, přečetl jsem 3 knihy a zbacktestoval jsem svůj obchodní plán půl roku zpět. Nyní už 4 měsíce obchoduji naživo, ale momentálně jsem ve ztrátě asi 20% původního kapitálu. Je to normální, nebo bych měl něco pozměnit. Obchuduji trh e-mini russel SL: 150 PT: 250
Martin Hoch

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pol roka na backetesting niekedy staci ale zo zaciatku by som isiel min na roky,dalej mi u vas chyba paper trading,niekolko mesiacov pritejto cinnosti veci budete vidiet uplne inac.Dalej sa mi nepaci to SL 150 PT 250 ak to mate modelovo pri kazdom obchode tak sa tej strate ani necudujem.
Na stavonie co najlepsieho SL PT odporucam v prvom rade PA urovne,ak nie to potom ATR a ak je aj to vela tak nejaky EMA vytvoreni s poslednych napr 10-15 hodnost Mae Mfe
S pozdravom Filip ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý večer,

Toto je můj první příspěvek. Tak nejprve - Díky pánům Petrovi a Tomášovi za to co za těch posledních pár let tady dali dohromady. Chci a věřím tomu, že tvrdá práce a makání na sobě mě dostane ke svobodě. Ani nevíte jak tomu věřím.

Zatím jsem stál vedle a na fórum vůbec nechodil, protože chci makat na sobě a nenechat se moc ovlivnit.

Panu Milanovi rozumím. Mám za sebou univerzitu vystudovanou v anglickém jazyku a vzdělání, že by jeden nevěřil...
a teďka beru sotva 10 čistého a vím, že je to sakra málo. Proto Vím, že finance jsou pro mě do toho povolání zatím tvrdý stop. Ale jasně beru to tak, že mám hodně času na učení toho všeho. Plus paper trading ty peníze nepotřebuje což je super.

Jo s tou výplatou si říkám jestli to je mnou nebo tou dobou. Doufám, že to druhé..

No nechci být moc skeptický, protože se stim chci porvat za ten pocit volnosti. Tak pojďme na to s rozvahou a vzhůru do učení. A musim říct, že i přes určitá údobí utlumu mě to fakt baví a ten čas tomu dávám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

2 zk0023:

Reknu ti to mozna trosku drsne ale takova je realita. Precti si vse na financniku (vsechny clanky, hlavni diskuze) co se tyka tveho zpusobu obchodovani. Kup si par knih kde se zorientujes v hlavnich principech obchodovani, prijdes na ruzne styly, pouzivani ruznych zpusobu jak cist grafy (alternativni timeframe apod.) Za par let uz budes vedet vic a pak uz budes vedet "zhruba" jak by si mohl obchodovat a co ti bude sedet. Vymyslis si svuj system, zacnes ho testovat, prejdes na SIM, pokud vydrzis a budes profitabilni, tak prejdes na live, kde vymazes nejake penize... pak zjistis ze obchodovani je vlastne uplne o necem jinem. O tvoji hlave, o pohode, o vire ve svoje schopnosti a i v dodrzovani jiste globalni discipliny. Zacnes se menit jako clovek, a zacnes ztracet min a min. Nakonec zjistis ze obchodovat se da opravdu i podle nasady od kostete, ale uspech v trzich lezi nekde trochu jinde. Postavis si daleko jednodussi system nez ten prvni... No a za dalsich par let, kdy do trhu vrazis dalsi penize konecne pochopis, ze je to tvrdy byznys ktery neodpousti. Kdyz se tomu vsemu postavis a vydrzis... za pet, sest let zacnes obchodovat opet live (mezitim se nekolikrat vratis k SIM) a kdyz to vsechno dobre pochopis, stanes se profitabilnim obchodnikem. Neni to az tak rada, je to spis takovy obecny scenar. Hodne lidi ho tu neprijima, ale ti co u byznysu zustali si tim temer bez vyjimky prosli. To si jsem celkem jisty. Kazdopadne preji hodne vydrze a odhodlanosti. Zbytek je na tobe.

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Nevím co to tu máte za povýšené řeči... Lubos31 se prostě jen zeptal, jestli tu někdo má zkušenosti s Fio... a to jestli bude začínat s méně penězi, než konkrétně Vy ostatní, tak na tom snad nezáleží! Nevím proč to někoho nadzvedává ze židle, někdo má do začátku hold více a někdo méně! Tak nevím proč by měl být hned odsouzen k tomu "odevzdat své peníze trhu", pokud má dobrou strategii, tak může z mála udělat hodně...

Mě osobně by také zajímalo, jestli tady má někdo zkušenosti s Fio e - Brokerem?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 lucifuss :

Nevim jestli sis nespletl vlakno, nebo sis spletl vlakno. Kazdopadne se tu zadny Lubos31 na nic neptal (aspon co jsem tak koukal dozadu). Tak ti jen zkusim vysvetlit jednu drobnost. Z tveho prispevku je jasne patrne, ze ty nemas zkusenost jeste vubec s nicim. My se tu nesnazime nikoho zadupat do zeme, ale tech par lidi kteri tu prispivaji, resp. ti kteri vi o cem je rec a prispivaji, se tu snazi naivni novacky trochu usmernovat a snazi se jim vysvetlit, ze jejich predstavy jsou na hony vzdalene realite. Kdo chce, vezme si co jeho jest, kdo to slyset nechce, ,dostane take svoje, ale ver mi ze to nebude to co ocekava. Snazime se tu novacky spis pripravit na nejhorsi, protoze novackovske predstavy "toho nejhorsiho" jsou proste jen naivni predstavy. Kdo se do byznysu tradingu neponoril a nedal mu vse, nemuze proste na zacatku pochopit co ho ceka. Po tech letech tu je par lidi kteri by o tom mohli napsat knihu. Nekteri prezili, nekteri ne, nekteri se stali profitabilnimi tradery. A to co stoji za tim stat se profitabilnim traderem je usili, ktere si nikdo z novacku nedovede ani zbla predstavit. Vem to jako fakt, a vem to jen jako informaci, ne jako invektivu. Ne tak ze chce nekdo usili novacku zaslapavat nebo zhazovat, jen je dobre byt stale na zemi a byt pripraven na vsechny mozne a casto ty nehorsi scenare.

Vsimni si, ze uz tu nikdo nedava v plen sve systemy, strategie, neprezentuje sve obchody. A proc ? Protoze je to proste zbytecne. Jednak je to pro jine tradery zavadejici, a druhak dokud si nekdo sam nezkusi svuj obchodni system a nezakusi "kouzlo" obchodovani live, tak je to je mlaceni prazdne slamy. A jit s par stovkama s kuzi na trh.... no jsnad uz toho tady bylo popsano dost, aby ti zodpovedni pochopili, ze to je jen mucholapka a nema to valny smysl.

Na otazku ohledne Fio..brokera... nemam s nim samozrejme zkusenosti, a ani neni duvod mit s nim nejake zkusenosti.

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
jsem úplný začátečník, mám zájem investovat ale nechci delat trading aktivně (nemám na to čas a jak jsem pochopil chce to hodně studia cviku, vytvoření strategie atd., mel jsem v plánu se do toho jen tak vrhnout ale naštestí mi pomohlo čtení vašeho webu, moc dekuji). Zatím mám peníze na spořícím účtu 2.1%, ale chtel bych část investovat do vetšího rizika na 1-3 roky. Zvažuju podílové fondy, nevím jestli je možné na internetu dohledat jejich srovnání (nechce se mi vyhledávat u každého informace jednotlivě) a to hlavne proto abych mohl vybrat ten co mi nejvíc vyhovuje. Vím že to není otázka k tradingu ale za pokus to stojí.
Nicméně podílové fondy u nás nejsou nic moc a chtel bych tedy do obchodovaní předsejen víc zasáhnout (časteji menit rozložení investic do různého portfolia produktů). Při hledání fondu jsem objevil, že je možné investovat do ETF. Podle popisu jsem to pochopil tak že při dlouhodobejší investici je to podobnej produkt jako podílový fond a není nútné být moc aktivní trader s velkou znalostí a zkušeností (tedy aspon tak jsem to pochopil já).
Také mě zaujalo obchodování na indexové certifikáty.
Můžete mi prosím poradiť jaký produkt by pro me byl vhodnej, případně kde se k nemu nejlépe dostat (za co nekméne poplatků).
Dekuji moc za odpovědi.

S pozdravem,

Marian

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...