Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: J.A.tester 2.0


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 185
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Alec:

Ahoj Aleši,chtěl jsem tě poprosit o pomoc.Do J.A.Testru 2.3.6 jsem natáhl 1min. data z DAXu a po zadání v položce obchodní deník "přenést data obchodů" se objeví nápis "nelze získat vlastnost Average třídy WorksheetFunction"a obchody se nepřenesou do obchodního deníku.Při testovaní dat z ER2 bylo vše v pořádku.V nastavení jsem akorát změnil hodnotu bodu na 25.Je potřeba v nastavení ještě něco změnit??
Děkuji za odpověď
Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alec:

Ahoj Aleši,chtěl jsem tě poprosit o pomoc.Do J.A.Testru 2.3.6 jsem natáhl 1min. data z DAXu.Po zadání "přenést data obchodů" v obchodním deníku se objeví nápis"Nelze získat vlastnost Average třídy WorksheetFunction" a data se nepřenesou a nespočítají,při používaní dat z ER2 je vše v pořádku.V nastavení jsem změnil hodnotu bodu ze 100 na 25 a podle toho ještě upravil profittarget a stoploss.Je potřeba ještě něco změnit nebo dělam něco špatně?
Díky za odpověď

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Allec
potreboval bych se zase na neco zeptat:-)

Mam vzorek asi 300 obchodu...z cisel MAE a MFE (u kterych jsi mi mimochodem taky vysvetlil ty co znamenaji:-) jsem usoudil ze delam neco spatne...otestoval jsem tedy system na TSL...vysledky se rapidne zlepsily s cimz jsem velice spokojen, ale maximalni zisk z jednoho obchodu je 195 USD. Dalo by se s timto neco udelat?

Diky Josee

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josee,

to je otázka dost "ze široka" :-)

Trochu nechápu v čem je problém?? Vždy jde něco udělat, ale záleží také na souvislostech. Těžko budu radit jak vylepšit Váš obchodní systém. Jestli chcete můžu překontrolovat Vaše nastavení testeru, stačí mi poslat ten soubor. Je to chvilička.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...