Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: J.A.tester 2.0


Doporučené příspěvky

Zdravim,
při spuštění testeru se mi objeví okno s hláškou: Run-time error ´1004´. Programový přístup k projektu jazyka Visual Basic není důvěryhodný.
Zatím jsem neshledal nejakou nefunkčnost, přesto se radši zeptám, zda-li výsledkem toho nemohou být nějaké zkreslené výstupy, které nepoznám.
Děkuji.
g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 185
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gabe:

hláška: "Programový přístup k projektu jazyka Visual Basic není důvěryhodný" bude souviset s bezpečností. J.A.tester není digitálně podepsán. Pokud je vše jinak funkční, určitě nevznikne nějaká nepřesnost.

Vypočtené obchody si můžete snadno namátkou překontrolovat v listu DataDeník. Tam je celý záznam jednotlivých obchodů.

Přeji hodně zdaru


Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,
mám problém s přenesenín dat ze sierry,Vždy se mi přenesou zhruba jenom 4dny cca 7000 řádků. Ve worksheetstudy mám pro excel zadáno 55 000 a v sierre days to display 45. Vyexportuje mi to vždy jen jen tu část, kterou můžu běžně vidět v sieere posunutím grafu šíbrem zpět do leva! I když změním 45 na větší, nemá to žádný efekt??
předem děkuji za každou pomoc
Radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doggy:

Je to pod součty výsledků jednotlivých paternů? To znamená, že zadané názvy v Nastavení se přesně neshodují s použitými názvy v listu Denik. Patrně bude v listu Denik nějaký název navíc. Znamená to, že se porovná součet těch výsledků dle paternů a kontroluje se to na celkový součet uvedený jinde v tabulce.

Ta chybová hláška z listu Equity by neměla mít na nic vliv. Znamená to, že než se aktualizovala stránka Equity, procedura se spustí ihned po jejím otevření, Excel nenašel odkaz na zdroj dat do grafu. Po odkliknutí by se to mělo normálně načíst. Pro Excel 2003 jsem tam na to dělal opatření, které patrně v Excelu 2007 správně nefunguje.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Alec

mam jednu hloupou otazku:-)

kdyz pracuju v listu autotestD, co znamenaji cisla v ktera mi vybehnou v tabulce Poradi/Vysledek? Nevim v jake souvislosti bych si je mel spojit? Vim ze cisla souvisi s poctem obchodu ale to je tak vsechno.

A kdyz uz se tak blbe ptam...mohl by jsi mi prosim objasnit pojmy MAE a MFE hodne lidi se tady o tom zminuje ze jde pomerne o dulezitou vec v backtetsu a ja nemam ani paru o co jde?:-( Ve wiki jsem nic nenasel.

P.S. cim vic pracuju s testerem tim vic me vsechno zacina pohlcovat a hlavne bavit:-)

jeste jednou smekam!!!

Josef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josee,

Pořadí znamená pořadí obchodu, které je zároveň stejné v listu Deník. Určuje to o který obchod se jedná.

Výsledek je k tomu danému obchodu.

V podstatě jsou jen výsledky přeneseny z osy Y (z listu ObchDenik) do osy X. V listu ObchDeník jsou výsledky pod sebou a tedy vedle sebe. Proto je zde číslo pořadí. Je to pro identifikaci toho výsledku.

MAE je v podstatě maximální ztráta do které se v průběhu svého trvání obchod dostal
MFE je maximální zisk do kterého se v průběhu svého trvání obchod dostal


Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
chtela bych se zeptat, zda je sance, ze by tester podporoval 'woodieho stop loss', tj.

1-2 ticky pod/nad predchozi low/high, ale max. 1 bod

pokud se dobre divam, nyni je mozne zadat jen pevnou velikost SL. Nevim zda promenliva by byla implementovatelna, nevim jak to mate udelane...

doufam ze to neni faq, ale odpoved jsem ve foru nenasla

diky moc za info a zvazeni

-- Mirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...