Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: J.A.tester 2.0


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 185
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MerQury:

zkoušel jsem pracovat s tickovými daty a nepodařilo se mi dosáhnout nějaké rozumné přesnosti. Souvisí to s daty v listu Data1m. Vyžaduje to co nejnižší TF dat a tím neúměrně narůstá objem dat a výpočty jsou pak dost pomalé. Možná při použití Volume grafu by to bylo o něco lepší.

Chtěl bych tento nedostatek sám také vyřešit, tak uvidíme jestli to půjde v nové verzi testeru tak jak bych si představoval.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alec:

šlo mi v podstatě o to, jestli Tester dokáže pracovat i s daty, kde jeden bar má různou délku(časovou). Jinak pokud bych to bral se vstupy na začátku baru, tak předpokládám, že by neměl být problém se vstupem např. v 18:32:24...

Ale měl bych ještě jeden dotaz:
Jakým způsobem funguje onen výpočet PT a SL? Zajímalo by mě, když třeba testuju ZLR z WCCI, který háže docela hodně signálů, a nastavím si testování pro určitý PT a SL, tak jestli Tester bude počítat s tím, že bych neotevřel další pozici, dokud by se ta již otevřená neuzavřela, nebo by třeba zároveň otevřel 3 pozice, u kterých bych měl zadané vstupy chvíli po sobě. Doufám že to je pochopitelné a předem děkuju za odpověď!!!

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MerQury:

musel by se nastavit TF 0:00:00, a odpočítat od času vstupu/výstupu vždy hodnotu TF dat v listu Data1m (je už to takové krkolomné) a k tomu zadávat skutečnou cenu vstupu. A předpokladem jsou ty cca 2s.data. Je to prostě dost problematické, protože celý program vychází z principu práce s dělením dne na časové úseky (bary) a tady (alter.grafy)se bar vytváří naprosto jinak a je velice těžké zachovat přesnost/shodnost těch barů.

Je tím myšleno "testovat jen na PT" ?

Ano tester hlídá, aby se obchody nepřekrývaly. Následný, překrývající se obchod nevypočítá. Vyjimečně může nastat situace, pokud by došlo k překrytí tří obchodů navzájem, že to tester nezachytí a nechá ten poslední překrýt. Pokud nastane překrytí obchodů, nebude vycházet Kontrola na Start/ Stop v listu Denik (protože nebude souhlasit počet vypočtených obchodů s počtem vložených obchodů) a v listu DataDenik také o tom bude záznam (ve sloupci A "Prekr")

Aleš


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:

omlouvám se drobné chyby a děkuji Všem za upozornění. Program už je poměrně rozsáhlý a je to opravdu velmi těžké, a časově náročné vše najednou odhalit. Osobně také nevyužívám stále všechny funkce a tím se mi to obtížněji hledá. Některé byly napsány hlavně dle Vašich požadavků. Snažím se všechny chybky okamžitě opravovat. Patrně bude také nejlepší a nejpružnější, pokud vložím aktualizaci přímo sem. Nebudu tím muset čekat, až se těch oprav nashromaždí víc, abych poprosil Petra o přiložení k původnímu článku.


Tominotr:
také díky za upozornění


Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přikládám aktualizovanou verzi J.A.tester 2.3.5 - opraveno zobrazení výsledků pro Exit2 (ve formuláři Zobrazit výsledky) - drobné vylepšení výpočtů výsledků (opatření proti event. chybám) jen změnit příponu na .zip Aleš P.S. škoda že nejdou dělat jednoduše aktualizace původních verzí, ale časem bude patrně možné i toto :-))

3889

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měl bych dotaz. Momentálně se snažím vyexportovat data ze Sierry a podle návodu který byl k Testeru to nejde, neboť v záložce Analysis žádnou možnost WorkshetStudies nemám, takže to musím zkoušet jedině exportem do textovýho souboru. Graf mám nastavený na svý 3 minuty, omezený obchdní hodiny a dny aby toho nebylo tolik, ale když pak dám import v Excelu, tak se mi tam vloží data s jakýmsi nepravidelným TF, celých 24 hodin, všechny dny, který jsou stažený v datech... Poraďte prosím někdo jak to mám udělat!!!

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...