Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Obchod uzavřeš za 920,ale při uzavření obchodu si ale ve ztrátě neboli zaplacení provize a to ve výši spreadu, který je určen dle tabulky na stránkách společnosti XTB. Každý poplatek je jiný a odvíjí se od dané komodity nebo měnového páru. XTB má poplatky trochu vyšší, ale mě vyhovují z toho důvodu, že komunikují v češtině a nemají další skryté poplatky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Spread vetsi nez 1 na dow jones a vetsi nez 0.1$/unci na zlatu je velky. Opravdu chcete brokerovi platit tak vysoke skryte komise jako 7 ticku na dow jones a 0.8$/unci zlata? Pri obchodovani primo futures a ne CFD zaplatite sice komisi brokerovi, ale ta je mensi nez jeden tick (4.8$ pro dow, jeste min pro zlato), takze v souctu jsou komise 3-6 mensi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Souhlasim že je to výhodnější, do budoucna určitě nastane přechod k jinému brokerovi a k futures. Při 0,1l na CFD DJIA vychazí spread neco kolem 56kč, při komisi 4,8$ je to kolem 77kč. To je ale jediné plus. Od 0,2l už to je nevýhodné. A to nemluvím o 1 lotu, který dříve či později přijde. U mě je to jen otázka času. XTB je pro mě ideální v začátcích, kdy tvořím systémy, roční p.a. mého zatím jediného systému je kolem 15% a objem se pohybuje v řádech 0,1 - 0,3l. Diky jim za tu možnost, ale do budoucna pryč. Určitě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luk.popelka,

futures se samozrejme obchoduji na cele kontrakty (loty), zadne miniloty apod.

Jde o to, ze pri spreadu 7 ticku jde velka cast vaseho zisku brokerovi, staci drobne chybicky a prodelavate...
Najit system ze ziskem vic nez 7 ticku v prumeru na obchod neni takova samozrejmost, system ze ziskem 14 ticku na obchod (z toho 7 pro brokera) uz je dost velke umeni. V takovem pripade za velke umeni dosahnete stejneho zisku jako broker za nic.

Ptam se znovu, opravdu milujete sveho brokera natolik, ze ho chcete tak vyborne platit?

P.i.e.t.r.o._l.,

Obchoduju pres Interactive brokers, min. vklad je 10000$. Uvazuju o prechodu k Infinity, kde jsou lepsi market data a mensi minimalni vklad. Oba dva jsou plnohodnotni brokeri, kteri prikazy posilaji na burzu, cili zadne miniloty.


vsichni tady,

obecne neni dobry napad obchodovat pres brokera, ktery neposila prikazy na burzu ale obchoduje proti vam - vidi vam do karet a muze ho to lakat vam skodit, aneb vase ztrata = jeho zisk. Netvrdim, ze to dela XTB, ale obecne je tu to riziko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911,jz:
tak isto ako luk.popelka suhlasim, ale urcit to bude zniet paradoxne, vysoky spread na zlate, my pomohol k tomu, aby moje obchodovanie KONCILO v zisku. Vyskusal som niekolko brokerov a ich platformy, x obchodnych systemov a idikatorov, ale VZDY sa mi podarilo vymazat ucet. Urobil som VSETKY chyby, ktore ako zaciatocnik som mohol urobit.
Mal som v tom CHAOS, a to poriadny. Verte mi, ze poplatky, komisie, spready atd, my boli v tej dobe ukradnute, ked vsetko koncilo na nule. ALE na zaciatku roka som sa zatal, jedna obch.platforma (XTB cisto nahodne), jeden system (prekrizenie 2xMA), tri trhy(EURO,GBP,GOLD), tri pravidla. A vysoky spread na zlate? Prave ten ma donutil k tomu, aby som zacal zvazovat, planovat a cakat na obchod, potreboval som to vidiet na vlaste oci, ze to funguje a nie len o tom citat a pocut. Po par mesiacoch VERIM v system, naozaj generuje zisk, neuveritelne (obchodujem bez stresu) a co je hlavne, VERIM sam v seba.
... a verim, ze najdem aj "idealneho" brokera :)
prajem vela uspechov, s pozdravom Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...