Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to jz,
diky za rady. Ve všem souhlasím. To je právě ono, oněch 10 000$ které prozatím jako student nemám. Mohu být rád za 3000$. Ja se na CFD na DJIA snažím obchodovat swingově v rámci jednoho dne. Tzn. že i přes 7p spread se mi daří vydělávat. A hlavně to beru jako začátky. Když na konci roku skončím se zhodnocením 15%, tak jak mi vychází z back testu, budu rád a uvidím malou odměnu za čas, který jsem studiu věnoval a dá mi to impuls pokračovat. Že mohu vůbec obchodovat mini loty, protože mám zatím omezený kapitál je výborné hlavně pro psychiku, protože vím jak na mě působí real a to je pro mě asi největší přínos. To že CFD není nejlepší volba, to je mi asi jasné a až nastane doba na obchodování plných kontraktů, nastane přechod na futures.
Pěkný den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám dotaz, jak dlouhá je doba od zadání k vykonání pokynu?
Mám totiž pocit, že v době elekteronických komunikací se pakety jdoucí k xtb přenášejí na velbloudech.
Tak se chci zeptat, jak dlouho vám trvá vykonání příkazu? Mě u xtb vždy naběhne Order is accepted, a toto okno trvá 15-60 sekund. Mám pocit že tyto prodlevy jsou umělé, neumím si představit že bych s tímto brokerem spustil nějaký automat.

Jaké jsou vaše zkušenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
Jsem uplny novacek a rad bych se Vas zkusenejsich zeptal na nekolik ohledne Forexu.
Prvni je co bylo zminovano vyse - rozdil mezi DEMO verzi a REALnym obchodovanim.Demo uz zkousim nekolik tydnu ale mam obavy ze vsechny ordery v realu budou vyrizovany s daleko vetsi prodlevou.Jak to Tedy je u realnych obchodu ?
Tak uvidime jestli forum opravdu funguje
jinak se omlouvam ze nepouzivam diakritiku
dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko diky
vybral jsem brokera ktereho doporucuje reuters (respektive maji tam reklamu) nicmene asi neni dovoleno zde uvadet url takze to necham.
Podle Sidovych kriterii je to celkem uchazejici brooker nicmene porad to muze znamenat nic.
mam i dalsi zcela alicky dotaz :
S jakym zakladnim vkladem jste kdo zacinal ?
Rad bych to zkusil nejdrive opatrne tak s 5 000 - 10 000 USD - ma vubec smysl zacinat s takovouhle sumou ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petrdravec:

Nevýhody CFD kontraktů, resp. Forexu, jak je popisuje Joe Ross:

• Brokeři Vám mohou lhát, že na forexu nevyžadují žádné komisní poplatky. Minimální poplatek 30 USD za plný obchod (nákup a prodej 1 kontraktu), který se oficiálně nazývá spreadem, je ve skutečnosti komisní poplatek, který překvapivě rychle pozře Váš obchodní kapitál. I vítězné obchody prodělávají peníze a končí negativními výsledky v důsledku tak velkých režijních nákladů. Při obchodování futures byste nikdy neměli brokerovi platit více než 10 USD za plný obchod a obvykle to bývá o dost méně. Potřebujete-li kontakt na futures brokera, který by Vám nabídl výhodné poplatky, kontaktujte nás.

• Garantované vyplnění objednávek. To je pravda, ale. Jediným způsobem, jak Vám broker může garantovat vyplnění Vašich objednávek, je, že se stane prodávajícím a nakupujícím poslední instance. To znamená, že si zřídil pokoutní burzovní kancelář. Všichni forexoví brokeři jsou takovými prodávajícími a nakupujícími poslední instance.

• Brokeři neříkají pravdu o objemu obchodů. Prezentují objem celkového forexového obchodování, jenž se však ani nepřibližuje objemu, který se obchoduje přes ně jako individuální brokery, u nichž Vy obchodujete. Objem obchodů u měnových futures je výrazně vyšší, než objem obchodovaný u jakéhokoliv jednotlivého forexového brokera, a to často i desetinásobně.

• Brokeři říkají, že Vám při obchodování populárních měnových párů účtují 3 pipový spread. Ve skutečnosti ale může broker na Vašich obchodech vydělávat i více než 10 pipů. Dělá to pomocí vychylování cen. Protože neobchodujete na burze, broker Vám může určit takovou cenu, jakou chce. Broker může např. nakoupit v bance za cenu o 7 pipů nižší, než za kterou Vám prodá. Pak Vám naúčtuje 3 pipy za Vaše privilegium být ošizen o celkových 10 pipů.

• Neregulovanost. Forex může znít jako burza, burzou však není. Funguje v naprostém kybernetickém prostoru, kde každý borker i banka mají různé ceny pro jednotlivé měny. Existuje pouze malá nebo žádná regulace, a to i v případě brokerů, kteří jsou registrováni u CFTC a NFA. Forexoví brokeři nemusejí kótovat trh každý den, jako to dělají futures brokeři. Pokud Váš forexový broker vyhlásí platební neschopnost nebo upláchne s Vašimi penězi, nemáte šanci na odškodnění.

• Žádná garance. Pokud se forexový broker dostane mimo hru, můžete přijít o všechny své peníze. Neexistuje žádná garance a žádné odvolání. Futures brokeři jsou nuceni kótovat trh na konci každého obchodního dne. Musejí dát stranou dostatek peněz na pokrytí všech u nich aktuálně otevřených obchodů. Někteří futures brokeři už zkrachovali, ale jejich klienti kvůli tomu nepřišli o jediný cent ze svého obchodního účtu. Ani nemuseli čekat na peníze, protože je ihned dostali vyplaceny.

• V případě euro forex futures můžete realizovat stejné aktivity jako v případě samotného euro forexu. Komisní poplatky za plný futures obchod představují jen desetinu forexových poplatků v závislosti na objemu, obchoduje se zde prostřednictvím regulovaného brokera, elektronickým způsobem na burze, kde znáte opravdovou cenu měny.

• Co je to opravdová cena? Forexový broker Vám může nabídnout pouze takovou cenu dané měny, jakou mu okótovala banka, přes kterou obchoduje. Banky mají odlišné ceny. Nikdy nevíte, jaká je reálná cena, protože neexistuje centrální burza, přes kterou by protékaly všechny ceny. Kromě toho, že neznáte opravdovou cenu, můžete být také podvedeni tím, že broker vychýlí reálné ceny. Forexoví brokeři to dělají velmi často.

• Forexoví brokeři nejsou vždy pravdomluvní. Lákají lidi pomocí reklamních triků a falešné reklamy: "Žádné poplatky!" "Garantované vyplňování objednávek." "24 hodinové obchodování." Kdo by ale obchodoval v noci, pokud pro to nemá speciální potřebu? I když je pravda, že celkový objem obchodů je na forexu větší než v případě futures, objem obchodů na burze je větší než objem populárních měn obchodovaných u Vašeho brokera. Jedinými případy, kdy je rozdíl likvidity znatelný, jsou mexické peso, brazilský reál a drachma. Tyto málo obchodované měny mohou být likvidnější v případě forexu. Pokud však neobchodujete nic jiného než nejlikvidnější a nejpopulárnější měny, zaplatíte za obchod nejméně 5 pipů a často mnohem více. Pokud nemáte speciální komerční potřebu obchodovat polský zlotý, indickou rupii nebo nějakou jinou slabě obchodovanou měnu, nepotřebujete forex.

• Forexoví brokeři Vám řeknou, že nedochází k téměř žádnému stop runningu - neboli "honu" na stopové objednávky. Jde o jeden z největších a nejdrzejších výmyslů. Pravdou je, že na forexu dochází k mnohem rozsáhlejšímu stop runningu než v případě futures a jde pravděpodobně o stejný objem stop runningu jako v případě akciového trhu. Mám přátele, kteří pracují na forexu, a také znám mnoho traderů, kteří musejí obchodovat forex. Jeden z mých studentů je dokonce forexovým tvůrcem trhu. Tito lidé by to měli vědět, ale pokud nevěříte mně ani jim, pouhým sledováním forexového obchodování zjistíte, že zde dochází k velkému objemu stop runningu. Kdo stop running provádí? No přeci Váš přátelský forexový broker. Broker má velký zájem na vyplnění Vašich objednávek. Stop running není nic jiného než právě jejich vyplňování. Broker dohlédne na to, aby se vyplnily objednávky všech obchodníků.

• Pravděpodobně jste slyšeli, že pokud na forexu pravidelně vyděláváte, můžete Vám být přístup k obchodování zamezen. Je to pravda? Ano, je. Tato skutečnost je jen dalším důkazem, že když obchodujete forex, obchodujete pomocí pokoutní burzovní kanceláře. V knize "Reminiscences of a Stock Operator" se píše, že Jessovi Livermoreovi bylo zamezeno obchodování u určitých akciových brokerů, protože nebyli schopni vystát, že je neustále porážel. Stejná věc je pravdou i v případě mnoha forexových brokerů. Protože jsou to oni, kdo garantuje Vaše objednávky, jsou ve skutečnosti zároveň nakupujícími a prodávajícími poslední instance. Pravdou je, že většina forexových brokerů má k dispozici velice málo likvidních aktiv. Aby Vás přesvědčili o opaku, jsou to právě oni, kdo vyplňuje Vaše objednávky. Brokeři také provádějí stop running, který v případě forexu zdánlivě neexistuje. Pokud však budete brokera pravidelně porážet, zakáže Vám s ním spolupracovat.

Nyní znáte o ferexu pravdu. Vyzývám všechny forexové brokery, aby dokázali, že nemám pravdu. Změním nebo odstraním jakoukoliv část tohoto textu, pokud prokáží její nepravdivost.

Existuje nějaká naděje pro tradera, který chce obchodovat forex? Ano, existuje. Existují forexoví brokeři a maloobchodní banky, kteří obchodují legitimně, bez vychylování cen a s požadavkem malých spreadů. Nemohu Vám zde říci, kteří to jsou. Musíte vyvinout vlastní aktivitu, abyste to zjistili. Většina těchto brokerů a bank má sídlo mimo USA.

Existuje však ještě další naděje pro tradery, kteří chtějí obchodovat forex v regulovaném prostředí. Nebude to však možné dříve než v roce 2008, kdy budete moci obchodovat forex přes Globex na CME, v regulovaném prostředí a za jednotné ceny.

JR

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to nesmysl že hraje broker proti tobě, to jsou výmysly chorých hlav,vždycky když čtu ty rádoby chytráky, kteří ti budou tvrdit že zadáš byu a kvůli tobě to půjde sell. Copak může být někdoi tak choromyslný že tohle může tvrdit? Copak si myslíte že všichni uvažují stejně jako vy a že když Vy dáte sell dají to všichni? Vás vyhodí na stoplossu ale dalším desítkam dají limit???? Lidi vzpamatujte se, já CFDs jedu LIVE !!!!tak vím o čem mluvím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tady nejde o to co obchoduješ, nevím proč ale o CFDs kolují právě ty mýty že cena jde vždy proti tobě atd.... Vždycky jak to čtu takj je mi z toho na .... :D Jsou to nesmysly, ti co to tvrdí vživotě CFDs neobchodovali, ono je krásně na těchto forech vidět jak funguje ta hra tichá pošta. Zde to začalo že jeden trader řekl druhému, ty jo zadal jsem obchod ,SL a o 1 bod jsem ho blbě zadal, byl jsem vyhozen a pak to šlo mým směrem a na konci z toho vylezlo CFDs je zhola neragulovaná, každý má jiné data a když ty dáš buy a soused sell tak uvidíte jak každému to jde naopak...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...