Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

rarit:

Není to nerozvážnost. CFD Corn a Corn futures jsou si svými pohyby hodně podobné, nebo ne? Je-li vysoká volatilita u futures Corn, je i CFD Corn. Pak toto srovnání je na místě. Jen jsem porovnával poplatky u CFD Corn od XTB a Corn jako futures od Harpoon Capital a reagoval tak také na spoustu starších příspěvků o brutálních poplatcích u XTB. Je to jednoduchá matematika. Samozřejmě souhlasím, že poplatky u některých instrumentů jsou u nich vysoké. U některých ale naprosto srovnatelné a to si musí každý spočítat sám podle toho, co přes ně chce obchodovat. Výběr brokera také není jen o výši poplatků. Na tom se snad shodneme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PaJaSoft,
ano pro ID obchodování ETFs musíte mít 25K - nastudujte článek www.financnik.cz/komodity/financnik/trhy-podrobneji-etfs.html s připojenou diskuzí. Tam máte celou část pravdy. Těžko dávat do každého příspěvku absolutní výčet všeho, musíte se vždy trochu rozhlédnout.
Zde byla řeč o pozičním obchodování a na to u ETFs mít 25K nemusíte - tedy pokud jste reagoval na můj příspěvek.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den, chtel by se vas zeptat na zkusenosti s timto brokerem a jestli je toto normalni a nebo ne. Kdyz umistim SL v urcite vzdalenosti od nakupni ceny tak je realizovan aniz by ho trh protnul, stalo se mi to uz dvakrat a dnes byla mezera vetsi nez 5 bodu.Z uctu se mi, ale odecetla plna castka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Má někdo zkušenosti se zrušením účtu (např.změna brokera)?Jak je to pak s finančním vypořádáním ze strany X-Trade,kdybych náhodou měl něco navíc na účtu a převáděl peníze jinam.Zajímaly by mě ohlasy ostatních,at už je to X-Trade,Saxo,CI komodity či jiný broker MIG atd.Díky za odpovědi.Přeji hodně ziskových obchodů :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám zkušenost s XTB. Rušil jsem účet a chtěl peníze převést zpět na svůj účet. Měl jsem s tím problém, které jsem již zde popsal. Nakonec však vše dobře dopadlo a peníze jsem dostal asi po měsíci zpět. Myslím, že převod k jinému brokerovi od XTB není možný. Když jsem u XTB dal výpověď, účet mi zrušen nebyl, pouze vyplatili peníze a po 2 měsících přstali zasílat reálná data. Když jsem se pak zpětně vrátil, stačilo poslat penize na účet a nebylo potřeba žádnou novou smlouvu. Vše začlo opět fungovat hned, jak se peníze objevily u XTB a připsaly se na můj účet u XTB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Právě dnes mne kontaktovali s XTB, že prý jsem se přihlásil do soutěže o Porsche a jest-li uvažuji o reálném účtu ap.
Tak nevím, zda jim třeba nedošli klienti že shánějí nové :) Každopádně se tam zase mrknu, ale neím, nevím. Už od září demuji na VTečku a nechce se mi zkoušet zase něco jiného. Ale trochu mne zviklal, tak si musím celé toto vlákno přečíst a zjistit, co jsou zač.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím :) mám takový dotaz jsem nováček. a zkouším obchodní strategie přes xtb konktrétně gold. Spíše pozičně ale někdy zkouším studovat 5 minutové grafy a obchodovat podle nich :) a mám dotaz obchodujete někdo ID přes xtb? přijde mi to docela nereálné spread u zlata 80. než se člověk dostanu na nulu tak to trvá a většinou pak dochazí ke korekci takže s málých obratu člověk nemůže těžit vůbec :) je takový spread a takové špatné podmínky u většiny komodit u jiných brokere? nebo pitově to je mnohem lepší a dostanu se na trh za lepší cenu? díky za odpovědi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...