Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravicko, casto tu bylo receno, ze se komodity s XTB nedaji obchodovat, ano samozrejme je pravda, ze je spread ropy 10 pips velky a u 1 lotu to je 3500Kc tedy na futures to zdaleka nema, ale nutno rici, ze v dnesnich dnech divoke ropy si myslim, ze je to docela dobre obchodovatelne obvzlaste kdyz CFD u XTB ma obrovskou vyhodu, ze vy nejdrive zazadate o kotaci a pak ma 5s na provedeni, ja takhle na demu docela dobre skalpoval temer s jistotou zisku, protoze muzete vpodstate "neustale" zadat o kotace a tak se vam cena aktualizuje vpodstate kazdych 5s, ackoliv to lita porad nahoru dolu, kdyz v tech 5s trefite nejaky jednoznacny mini trend, tak date kotaci na zacatku 4s vam to roste a casto to uz davno vyrovna spread 10 pips a vy vstoupite do pozice bud bez spreadu ci ja osobne uz vstupuju se ziskem tak 2-3 pipsu, pak musite bud rychle klikat a zavrit ci mit PT na nekolik malo pips ci Tralling SL. Kdyz to dozenete do extremu, v realu bych na to srdce asi nemel, tak se da takhle skalpovat treba i s 4 loty a to vam litaji desetitisice (pokud mate kapital), takovehle situace na rope jsou docela casto kdy cena leti strme nahoru az o dollar temer bez korekce. 1) Co si o tom zpusobu "obchodovani" myslite? Kazdopadne na tom nejde stavet strategii, ale jako doplnkovy prijem bych to zaradil asi u forexoveho brokera jako je XTB. 2) Chci na XTB obchodovat forex, to je myslim vporadku, udelal jsem si takovou tabulecku pro vypocet SL ci poctu lotu u urciteho SL. To je fuc, dam to sem ale na nahlednuti predevsim kvuli te rope, ktera se da na obchodovat od 0,01 lotu i s uctem 20 000Kc bych si troufnul rici, pokud pujdete prave s velkym trendem, jinak bych se opravdu asi do vetsich spekulaci na rope nepoustel.

5640

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdravím :)

chci se zeptat obchodujete někdo v xtb usacash intradenně na pěti minutovém grafu a jste v plusu? :)
Přijde mi to docela nerealné docelá velky spread když vemu v uvahu že mám napřiklad obchodní system 60 procen win. tak i tak mi to přijde spíš nerealné :) diky za odpovědi a vaše názory :) skoro 1/4 prumerné zisku na daném trhu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec,
tedy od XTB davam ruce pryc, ale tohle mi neprijde zas tak nerealne prirovnal bych to k rope, ktera ma taky velky spread, ale diky pohybum se to sklidem obchodovat da.

Tedy prikladne za den je vykyv na TF5 asi 250pips, ty mas spread 7pips tedy necele 3% toho vykyvu :) treba ActivTrades ma 3-5pips no, tohle neni zas tak o moc vic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, oteviral nekdo u XTB ucet jen kvuli zajisteni proti oslabovani USD? Mam ucet u IB a jsem silne nervozni z posilovani koruny a rad bych se zajistil. Ma predstava (Forex neobchoduju) ze bych sel short na USDCZK 0,1lotu pri min vkladu 20000Czk. Pak bych mel zajisteno 10000USD, je to tak? Jak to resite ostatni?
Diky Hodas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam ucet cca 12000 USD a IB nema aktivni par USDCZK navic min pro Forex Ideal Pro je 25000USD. Nebo to jde u IB i nejak jinak? Dolar mam dlouho ale jen lezel na obyc uctu (obchoduju asi rok) takze na to radsi nemyslet (cca tak za 30-35). Mas ale pravdu jestli na to zajisteni neni pozde. Co kdyz ale dolar padne pod deset? se asi obesim :)
Hodas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...