Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak se k tomu vracím. Zjištěno, že na DEMU v Polsku blokli mou IP z důvodu toho, že jeden EA na demu, poslal za jeden den cca 18 tis. příkazů, protože byl vydojenej účet a všechny příkazy končily "not enough money" a on to zkoušel furt a furt dokola. Po vyřízení, odblokováno.

forexucen Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak napiš na suport, nebo přes ten jejich
> livechat, když něco tak tak s nimy komunikuju a
> musím říct že reakce je okamžitá a věcná. Jako to
> co popisuješ jsem měl fakt to samý. Přes můj
> pevnej net nic a bodnul jsem to na záložní mobilní
> a šlapalo to jak hodiny. Pak napiš čím to bylo,
> pokud se to vyřeší.... fakt by mě zajímalo


Link to comment
Sdílet pomocí služby

chlapi vdaka za diskusiu :) uz som mal tendenciu si zacat namyslat...ze mi to nejako dobre ide v tej sutazi :)))
dobre, ze som sa sem prisiel "schladit"...

ja som financnik.cz objavil pred asi 6 rokmi, bol som vtedy dost namotany, nieco som si precital... nastastie som nemal vstupny kapital a cas... a hlavne som si vtedy netrufol psychicky (kedze tu na to kladu clanky dost doraz)

ked mi vyjde cas, "zahram" si par dni este tuto sutaz a mozno spisem nejako moje realizovane obchody :) a ak sa niekomu na to bude chciet mrknut, potesi...

Inak zatial som zamerne hral so sumami, ktore by som bol v reale aj ochotny stratit, cize najviac som vzdy vlozil 1000 EUR a niektore pokusy som zamerne presvihol, aby som videl, co sa bude diat...a ked mi zliezol jeden obchod na -1700 EUR, tak mi nebolo vsetko jedno, aj ked ide len o hru...ale vydrzal som na to cumiet, az kym to nestuplo na +60 EUR (potom sa burza zavrela) , tak uvidim v pondelok rano, ci to nebude uplne v haji s mojim sutanym kontom :), kedze som si tu nenasatavil zamerne "automaticke stopnutie"

A aj za ten jeden den som zistil, ze mi v hre vyhovuje viac robit kratke obchody na par minut, max. hodinu...s jasnym vysledkom (zisk, alebo strata)....a nasledne si dat prestavku a mat istotu, ze sa v prestavke nic nepokasle.

pri dlhodobejsom som zacal mat blby pocit, ze nevidim co sa tam deje.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

preco sa pozerat na tuto sutaz cez prsty? Je to predsa demo ako ktore kolvek ine a kazdy ma moznost si tam zadarmo skusit svoje strategie, pripadne sa trochu uvolnit so sancou ziskat i nejaku cenu. Samozrejme ten zhodnoteny ucet v tisickach za par dni beriem s nadhladom, lebo neverim ze tymto stylom by niekto obchodoval i v reale, ale preco nie na deme? Je to napriklad sanca pre indexakov skusit si napr. forex :). Skratka berem to ako hru, ktora nemoze nicomu uskodit a ostatne nie je potreba riesit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdarec, tak bylo zjištěno, že mi zablokovali IP adresu v Polsku, že jsem poslal moc příkazů.. po několika mejlech odblokováno a jelo to, ale co čert nechtěl, tak se mně stalo to stejný a podruhý už to nechcou udělat ani za nic. nevíte někdo jak změnit svou IP adresu, aby z venku byla jiná?

forexucen Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak napiš na suport, nebo přes ten jejich
> livechat, když něco tak tak s nimy komunikuju a
> musím říct že reakce je okamžitá a věcná. Jako to
> co popisuješ jsem měl fakt to samý. Přes můj
> pevnej net nic a bodnul jsem to na záložní mobilní
> a šlapalo to jak hodiny. Pak napiš čím to bylo,
> pokud se to vyřeší.... fakt by mě zajímalo


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

IP je přiřazena poskytovatelem Vašeho internetovského připojení. Jakého používáte ?

Bude to asi znamenat spojit se s přímo s technikem/call centrem a dohodnout si změnu. Připravte se ale (nejspíš) na jejich dost nepříjemné vyptávání. To co děláte (resp. dělá automat) dost smrdí spamováním.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám ADSL od O2. Zatím to řeším přes proxynu, akorát te free jsou dost pomalý a vypadávaj. takže pro nějaký smysluplný testování to moc není, takže jsem bez DEMA. Zkoušel jsem TOR, JAP a nic, prostě potřebuju změnit navenek svou IP. Nějakej program se seznamem proxy adres, kterej by šel nastavit tak, aby se používal jen pro MT4.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim
Jde někde u Xtrade změnit měnu z Korun na Dolary?
Kromě stáhnuti metetraderu kterej je upně stejnej jen v angličtine a mate to samozřejmě v dolarech :)

Dále by mě zajímalo jestli někdo neví o přesne tabulce ceny jednoho ticku u komodit...
ja jsem na stránkách XTB našel všelijake tabulky ale tohle ne...
Zkoušel jsem to počitat z te co je tady na finančnikovi v manualu ale zjistil jsem že se to liši, nebo to špatně počítám

Př. chctěl jsesm obchdovat trh cocoa deni graf, SL 55 ticku podle tabulky tady v manualu 10$ na tick.
55*10=550*17=9350kč (=necelých 5% meho učtu= mužu obchdovat)
uzavřu obchod a zjišťuji že jen na poplatkách 7 ticku mam ztrátu 5500Kč a za sebou 54 ticku SL (docela sick myslim)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim

V diskusii je nadpis XTB tak dufam ze som spravne zvolil temu.

Chcem zacat s backtestami a hlavne trosku zistit o com su grafy. Mam platformu XTB - v podstate je to Metatrader/ak sa nemylim/ a Sierru /na tej mi vyprsal cas a uz som ju nerozbehal.
Chcem sa spytat skusenych ci mozem pouzit grafy od xtb na analizu alebo je to brak ktory ma zbytocne odvedie od reality.


Diky Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...