Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

ja osobne by som zacal rovno u kvalitneho brokera a nie ze vyskusam to niekde u smejdov a podvodnikov,lebo potom ti uz nezostanu peniaze na ten dalsi pokus.Bud to ber seriozne a vyber si rovno kvalitneho brokera,alebo to potom nema cele cenu.

P.S. Ano graficke prostredie a markitng a krasne vyzerajuce veci,v tom je XTB dobry ale chces zarabat alebo sa pzoerat na pekne obrazky a reklamy?Ale dobry tah,vedia co na ludi funguje

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ano, omlouvam se za neuplne popripade zadne informace. Obchoduji intradenne indexy, trochu forex a komodity. Můj pocatecni vklad bude 20k Kc. S takovym uctem budu obchodovat maximalne loty o objemu 0.1, ktere uz mam i otestovane po pul roku obchodovani u XTB na demo uctu. Docela jsem si na tu jejich platformu zvyknul a ted kdyz chci jit na real, tak vsude ctu, jak je XTb spatne atd :). Jak jsem rekl nahore, tak chci obchodovat intradenne takze swap neresim. Nejspis se budu zajimat na obchodovani indexu ( hlavne gapy ). Snad uz je tech informaci vice a bude to stacit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bill9195

no tak teda, ked to zhrniem, ten software ktory poskytuje Xtb nieje ich, je to platforma Mt4 ktora je najpouzivanejsov retailovou platformou vobec. hlavne pre fx brokerov. indexy su ale pri vacsine tychto brokerov len doplnkom a obchoduju sa cez CFDcka ,a teda su oproti realnym indexovym futures velmi predrazene. maju velke spready, cize intradenne obchodovanie prave touto formou je dost nevyhodne. kazdopadne si mozes preskumat vsetkych brokerov ktori CFDcka v ponuke maju a skusit porovnat.

v tomto rvojom pripade je to dost problematiccke, pretoze pokial by si chcel nieco ine ako indexy a komodity, napriklad FX tak aj medzi retailom najdes brokerov ktori maju lepsie podmienky pre FX + tvoj oblubeny soft ale CFDcka su v tomto este velmi kratko na trhu aby niekto ponukol rozumne podmienky. neviem ci je mozne vobec najst nejakeho brokera s mt4kou ktori ti ponukne fer podmienky.

mnoho ludi trpi na predstavu ze CFDcka su nejake podradne produkty, ale existuju aj burzove CFD. mozno ked dobre pohladas najdes aj brokera co poskytuje tuto formu. tie by mali byt o dost vyhodnejsie ako tie OTCckove. musis proste hladat a hladat, a do obchodovania sa nemusis hrnut.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O co vlastne v tradingu ide?Minimalizovat straty a maximalizovat zisky.Co dosiahnes v X-trade brokers?maximalizujes straty a minimalizujes zisky a to uz pri idealnych podmienkach spreadu a plnenia,ktory u nich idealny nikdy nieje.Preco si potom kazdy stratovy obchod navysovat a ked sa mi raz za cas podari uspesny obchod,dat niekolko desiatok percent zisku brokerovi?Je jedno aky system obchodujes,ale X-trade Brokers a jemu podobni brokeri su pre trading jednoducho nepouzitelni.Najdi si brokera co ma spolahlive plnenie a minimalne poplatky ktore aj dodrzi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže doporučení pro [bold]Bill9195[/bold] je HLEDAT, ale na XTB zapomenout? Hmm. Já myslel, že už někdo něco vhodnějšího má.

[bold]Airmike[/bold] z toho Tvého balíku se pro něj nic vybrat nedá?
...By mě také zajímalo.

Já myslím, že s malým balíčkem 20 tis. našich drobáků se na velké páky lézt nemůže kvůli rychlému vycucnutí účtu "trhem" a tak je lepší se raději dělit s brokerem o malý zisk jeho velkým poměrem na něm a koukat po delších timeframech a tím ten poměr vylepšit. Já ale žádného brokera doporučit neumím a na 20 tis. už vůbec ne. [bold] [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Píšu to sem docela nerad, ale nedá mi to abych to nenapsal. Lidi, jestli si neumíte ani vybrat brokera a vygooglovat si o něm informace na disk. forech atp. tak se do ničeho nepouštějte.
U XTB je obrovská výhoda pro lidi kteří neumí anglicky, že se s nimi domluví česky. S malým vkladem nic moc lepšího stejně nenajdete. Jestli hledáte něco lepšího, tak musíte stejně k ECN brokerovi...takže se nakonec všichni sejdeme u toho nejlepšího švýcarského DukasCopy. Bohužel (nebo spíš bohudík pro vás) min. vklad je 5 tisíc $. A jestli chcete vložit 5 tisíc a víc, tak bych začal přemýšlet také o futures kontraktech místo forexu (6E na CME apod.). Je to regulované, daleko lepší než jakýkoliv forex market maker typu XTB, a s některými futures brokery se domluvíte česky. Navíc můžete obchodovat i indexy, ropu, zlato apod. s nízkými poplatky a marginy....ale to už je tady všechno stokrát napsané, stačí si to tady projít a číst.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak abych tady uzavřel můj problém. Rozhodl jsem se, že začnu u XTB kvůli tomu, že mám do začátku jen 20k Kč... Stejně pro mě jako pro začátečníka je důležité jak dodržím obchodní plán a jak zvládnu emoce :). Když budu dělat chyby tak je jedno jestli mám nejlepšího brokera nebo XTB. Hlavně si vyzkouším obchodování real, a když to půjde tak budu vydělávat i u XTB... A pak se můžu přesunout jinam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci Ti brat iluze, ale s 20k CZK kapitalu je uplne jedno, k jakemu pujdes brokerovi a jak budes zvladat emoce...zrejme o celou tu castku nebo jeji velkou cast stejne prijdes. Tim spis u XTB, kde je minimum 0.1 lotu. Takze 100 pips pohyb na EURUSD proti tobe je 10% Tveho uctu.
20k je proste na obchodovani malo. Pokud si chces nutne vyzkouset obchodovani live s tak malou castkou (jako ze v tom moc nevidim smysl), poohlidni se po brokerovi, ktery ma mikroloty nebo ktery loty vubec nepouziva (kde muzes nakoupit jakoukoliv castku).


Bill9195 Napsal:
-------------------------------------------------------
> tak abych tady uzavřel můj problém. Rozhodl jsem
> se, že začnu u XTB kvůli tomu, že mám do začátku
> jen 20k Kč... Stejně pro mě jako pro začátečníka
> je důležité jak dodržím obchodní plán a jak
> zvládnu emoce . Když budu dělat chyby tak je jedno
> jestli mám nejlepšího brokera nebo XTB. Hlavně si
> vyzkouším obchodování real, a když to půjde tak
> budu vydělávat i u XTB... A pak se můžu přesunout
> jinam.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

obchoduji XTB demo už nějaký ten měsíc a ještě se mi nic vygumovat nepodařilo...a to sem začínal s několika účty... Ano, 100pips EUR/USD je skutečně 10% majetku... Používám SL 20bodů a to už jsem na 2% účtu a to si myslím, že je dostatečné... Tvůj názor beru, ale už jsem rozhodnutý :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...