Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

Ahojte,
po 15 rokoch obchodovania priamo na burze v USA som sa vratil domov na rodne Slovensko.Zaregistroval som sa na roznych forach,ale co ma zarazilo je hlad a bieda na Slovensku posobiacich brokerov.u X-Trade Brokers ma realny ucet moj kamarat,chvilu som sa na to pozeral a zistil som ze vsetky moje strategie ktore funguju u mojich bokerov,su tam absolutne nepouzitelne.Preco?Prilis vysoke poplatky,uplne nemozne spready,natahovanie,nerealizacia objednavok,zatvorenie obchodov a je este vela veci,kvoli ktorym tohto brokera ABSOLUTNE NEODPORUCAM pre ludi ktori chcu aj zarobit a nie len prerabat.Zaradil by som ich medzi uplne najhorsich.kto chce zarabat,nezaoberajte sa slovenskymi a europskymi brokermi,lebo vas iba okradnu.A som rad ze to konecne pochopili aj ludia okolo mna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ked firma ma milionove kampane tak...Ludia sa musia naucit pouzivat www.google.sk a nie skocit do pasce prvemu brokerovi ktory sa vyskytne.
Z vlastnej skusenosti na ich zivom ucte viem potvrdit ze tie spready su astronomicke uz pri idealnych podmienkach (zdoraznujem ze tie idealne podmienky u nich nastali asi len raz a to len na demoucte, co znamena ze spready su este ovela nasobne vyssie ako je uvadzane), nerealizovane ceny su tiez obrovskym problemom.
Odporucam vsetkym pozerat ten google a hladat brokera.Viem,je to anglicky,ale anglictina je nevyhnutna ak chcete na burze aj zarobit .Tak ludia,ucte sa anglictinu a potom nebudete potrebovat poradenstvo v cestine.

P.S.: Bol som tam na skoleni a rozpravalo sa len o velmi nepodstatnych veciach,nic z praxe ,skusenosti ziadne nebolo vidiet,ale asi mate podobnu skusenost aj Vy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja vim ja sem taky u Mirusu.. Prave mne lakali k XTB ale kdyz mi rekli ze spread na Dax maji 28ticku tak to mne dostalo.. jeden tick mas 12,5 eur takze oni si ti zmetci stahnou pro sebe 350euro a pak tepr zacnes vydelavat ty. A tak dobry abych udelal obchod z ktereho bych vytezil na kontrat 350euro teda nejsem to bych tam prodelal i kalhoty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pirohar Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nissimo
> ja mam u americkeho brokera poplatky 4.90 USD za
> 1,25 lotu co je priblizne patina z toho co
> zaplatis u XTB. a teraz,skus tam zarobit

Neni to tak, neni to petina toho co platis u XTB.
U XTB das 2 pipsy = $20 na 100k lot
U Mirusu das 1 pips + $4.90 na 125k lot, coz je necelych $14 prepocteno na 100k lot jako u XTB + u Mirusu navic platis za data a za SW.

Ale to neni tak podstatne, daleko dulezitejsi je RYCHLOST PLNENI....jak velkou budes mit SLIPPAGE. A v tom XTB prohrava na plne care. A navic XTB rozsiruje spread v dobe vyhlasovani fundamentu (u EURUSD na 15 pipsu).
Na druhou stranu ale maji dobre skoleni a zdarma :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zalezi na akych podmienkach sa s nimi dohodnes,ale o tom sa tu rozpisovat nemozem.
Ale zabudni ze v X-Trade Brokers ti niekto ustupi.Oberu ta o vsetko a ako pises dolezitejsie ako spready su slippage a rychlost plnenia a to je zasa len ABSOLUTNE NEPOUZITELNE.
Zadarmo skolenie?A bol si na nich?
Moj kamarat tam bol a zenska tam rozpravala o veciach co mal davno vygooglene a o praxi ani paru.
Naco ti je skolenie o veciach ktorych je plny internet?Preco nie radsej veci z praxe?Nie je lepsie naucit sa anglicky a ziskat cenne informacie ako pozerat braky zadarmo ktorych je plny net?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bingooo pirohar:-)

Naco je niekomu broker v ceskom jazyku ktory ho okradne?Ludia su lenivi naucit sa radsej anglicky a dostat sa tak k cennym informaciam?
Naco je niekomu skolenie v ceskom jazyku na ktorom sa nic nedozvie?Na youtube je vela zaujimavych videi kde profesianali ukazuju fungujuce strategie,sam podla niektorych z nich aj obchodujem.
Ak neviete anglicky,neobchodujte na burze.Alebo snad obchodujete na burze ceskej?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ferdinand:
Znalost angličtiny není nutnou podmínkou pro obchodování na (amerických) burzách. Existují renomovaní američtí brokeři komunikující česky (slovensky) - vím minimálně o třech, u jednoho z nich obchoduju. Pokud se někdy vyskytly problémy, nesouviselo to se znalostí/neznalostí angličtiny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...