Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím Eskaře, tady je dneska živo :) Tak konečně po dlouhé době PT. Hurá. Ale víc než profit mě hřeje, že mé úvaha se vyplnila takřa na tick přesně. Jinak děkuju Pavlovi za upozornění, abych dával větší pozor na průrazy po zahuštění. Já to jedním okem sledoval , ale zatím mě to nikdy nevytrestalo, až včera, takže sem to zas tak moc v potaz nebral. A měl bych otázečku na Gladiatora. Zakreslil sem tam SF a odraz od ní. Sice sem to nebral, protože sem tomu nevěřil, ale zajímá mě jestli byla úvaha správná a jestli došlo k odrazu skutečně od té SF nebo bylo důvodem něco jiného. Díky (tu)

11797

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte, tak dnes sem se připravil o nějaké dolárky díky moji nerozhodnosti. Obchod si myslím byl po technické stránce naplánován dobře, což se i potvrdilo, ale nakonec sem čekačku neumístil. Je to v hlavě, pořád si říkám jestli sem něco nepřehlídl, jestli je to všechno ok. Na tomhle budu muset ještě hodně zapracovat. Ale jinak první obchůdek potěšil a profit se počítá. :)

11818

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte, dnes sem sledoval až odpolední seanci, udělal jeden obchod v CG a ztráta. Pak sem toho raději nechal a ustoupil do předem připravených pozic. Cena se tam však nepřeobchodovala, takže se nic nekonalo. Přeju všem pěknej víkend, v pondělí zas budeme o něco zkušenější, tak nám to snad půjde líp. ;)

11832

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte po víkendu, tak sem to dneska pěkně všechno připravil zakreslil a čekám až otevřou, pak vstoupím do pozice a říkám si že je to nějaký líný a volume nějaký nízký. A oni si všichni klidně už obchodujou v novým kontraktním měsíci. Kdybych tenhle obchod udělal už v novým měsíci, cena by zasáhla můj PT, protože sem čekal že se cena se vrátí k open, na starém měsíci k tomu nedošlo, tak sem vystoupil na BE. Moc se to poslední dobou nehejbe, pořád se to motá v CG.

11874

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...