Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

tp P.i.e.t.r.o._l.
Včerejší high, low jsou silné S/R úrovně. Trh po jejich proražení má tendenci udělat hezký pohyb. Velmi dobře o tom píše LW ve své knize:Dlouhodobá............, doporučuji přečíst. Co se týče nastavení, tak je dle mě rozumější 24h. Stačí si udělat jednoduchou studii v backtestu. Zadej si trh s nastavením jenom obch.hodin a pak 24h. V tom se podívej jak trh reaguje na H,L z obch.seance a 24h. Nu a máš to co ti sedne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim jkr,
měl bych dotazy k Tvému grafu ..

- trend lines si psal, že kreslíš podle vyššího nastavení RB, jak dlouho je držíš ... mažeš všechny každý den a druhý den kreslíš nové nebo necháváš a přikreslíš další
- Tvůj druhý obchod s výstupem +300, který je zakreslený jako odraz od TL .. vstupoval si na odrazu TL, kterou si už tam měl zakreslenou nebo že se jednalo o pattern DT, 2br bez TL apod.

díky moc a ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže obchody z 17.9.2008 - TFZ8 - live Jen na vysvětlenou, s novým kontraktním měsícem jsem změnil podstatně styl obchodování. Konkrétně výběr obchodů a vstupy. Základ tvoří RB2 - hledám formace a na RB0.9 určuji místo pro vstup. Pevná pravidla jak mají vypadat DT,DB,RR ... jsem úplně vypustil a řídím se čistě pocity a konkrétní situací. Richard

6100

6101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Shrnu odpovedi:

- S/r zakresluji z minuleho dne na RB18
- drzim je jen pro dany den ,tzn. vzdy pouzivam urovne jen nasledujici den z predchoziho dne pak je mazu
- v NT je Range 9 v sierre 0,9 cili NT 9 ticku v sierre 0,9 bodu
- 4 vstup ,mam specificke pojeti cteni grafu ,obchoduji formace v podobnosti k patternu 123 a 2b reversal v pasmu max 2 body pod nad S/R nemusi nutne byt presne na S/R ale musi byt splnena formace,vzdy vstup cekajicim pokynem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...