Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ono je to jednoduche ,vemte si ze v tomto obdobi je PT 300 hodne pravdepodobny (80%),prumer 3 obchody na seanci to je 900usd za jediny den,kdyz beru profitove dny, v 10kontraktech je to 9000usd ,ruku na srdce ale 1500usd na kontrakt/den neni treba ,ikdyz by se dal posouvanym SL dosahnout,proste pri SL 100 a PT300 je to 1:3 ,v ruznych systemech prezentovanych na ruznych webech se resi mesicni profity kolem 1500-5000usd ,systemem PA s PT300 jsem v tomto mesici daleko za hranici 5000,dal netreba rozebirat ,pokud zjistim ze PT uz neni optimalni volbou prejdu zpet na system posouvaneho SL. nebudu uvadet realna cisla ,to uz si kazdy vynasobi jaky je rozdil 1 a napr. 10 kontraktu,proste takovy zisk me staci,nyni me po 12 dnech obchodovani s PT 300 vychazi prumer na den 460usd vcetne odectenych komisi ,v 10 kontraktech jsou ta cisla uz nekde jinde....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jkr >> aha takže jak volatilní období pomine tak zase udělat statistiku a uvidíš co bude vycházet lépe, to chápu. Já rozhodně nepatřím mezi ty, kteří se snaží urvat co nejvíce, můj systém je zase založený na sbírání stovky po stovečce, ale říkám jak bude denně na NQ 100$ nebo později na ER 200$/1kontrakt tak budu přímo nadšený. Větší plány si nedávám, pak je to stejně jenom o navyšování kontraktů, sám víš o čem mluvím, vždyť ty sám jsi tuším skočil během okamžiku z 5-ti na 10 kontraktů. Můžu se zeptat jak je to se slippage, myslíš že by se dalo obchodovat 15,20 či více kontraktů nebo to už je utopie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

danek

no zatial co som si pozeral statistiku, tak mi na tom NQ vazne vychadza tych 1600 USD po docitani commision a 1 bod slip pri kazdom obchode. urcite to nieje ziadne terno, ale niekde zacat musim. navyse predpokladam ze sa uspesnost este o 20 % moze znizit. predsalen ide o backtest.

co sa tyka velkosti pozicie, tak s tym by som problem mat nemal na FX som obchodoval SL odpovedajucemu 5-10 kontrantov pri sucastnom systeme. ale samozrejme na zistenie rychlosti trhu a podobnych doladovaciek do zaciatku pojdem s 1 kontraktom. nevidim problem ani tak v navysovani, ale skor ze system moze prestat fungovat z hladiska vykonnosti, ked to padne pod 1000 USD na kontrakt

rozmyslal som aj nad tym ci ist do ERka, ale vraveli ste ze NQ a S&P sa obchoduju v pohode aj s velkym poctom kontraaktov. tak som si ako zacinajuci zobral relativne najlacnejsi trh, a budem skor rozmyslat nad zdvihnutim RRR , nejakym sposobom aspon na 1:3, sucasne je len na 1:2

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Perfekt vstupy díky. Ten první DT jsem teda na NT+zenfire neměl šanci vzít ani poznat. Ten proběhl během dvou vteřin a ještě vypadal úplně jinak. RR bylo taky dost odlišný a vyhodilo mě s miniatůrním ziskem. Je zajímavý jak ty data má každej krapet jinak a hodně to ovlivňuje výsledky. 3U už jsem měl téměř stejnej jako ty. Možná byla ta rozdílnost v dnešních datech způsobená docela malou likviditou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...