Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

MNovak:
To, že jkr mění za běhu některé parametry svého systému neznamená, že není již delší dobu profitujícím obchodníkem, ale že je flexibilním obchodníkem, který reaguje na aktuální situaci na trhu a ví, co dělá ;-)
Takže jkr není zas tolik ve stádiu "hledání" strategie, ale déle než rok se k 10k propracovával :-)
No osobně by se mi líbilo být už na úrovni jkr, sám jsem teď spíše ten "hledající" a "testující" a bádám, co mě osobně sedí a funguje nejlépe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MNnovak
O strategii mam jasno jiz dlouho ,to ze prubezne upravuji BE ,sl atd je naprosto normalni a navic nutnost snad si nemyslis ze pojedes se stejnym SL atd 10 let...,pokud neupravujes nastaveni ruznych casti systemu v ruznych obdobich trhu,nikdy nebudes profitovat,trhy se meni a upravy jsou naprosta nutnost !!!.

SL 1000usd me psychiku opravdu uz davno nenarusuje ,s jednim kontraktem jsem jel nekdy pred rokem a pul kdy jsem mel na ucte 5000usd.

Ten kdo si mysli ze nasel optimalni nastaveni SL,BE tak si muze byt jisty ze mu bude fungovat max nejake obdobi,nikdy ne vecne..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JKR
no já to chápu s těmi SL. Já měním sl v každém obchodě. Jenom mě udivilo, že měníte SL až po vykonaném obchodu. Vždyt další obchod zase může mít uplně jiné parametry. Určitě vhodnější by bylo tuto změnu provést před tím než vstoupím do obchodu a ne opačně. Nebudete pak tolikrát vyhozeni z trhu na SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jkr,
s tohoto vlákna mne velice zaujal tvůj system, snažím se o něco podobného... ale zatím jsem jen na úplném začátku a backtestuji.

Co mne však velice teď zarazilo, když jsem si procházel tvé příspěvky, že někdy v březnu 2008 obchoduješ forex ( www.financnik.cz/forum/read.php?13,8667,95674#msg-95674 ), řešíš Vegasovy tunely ( www.financnik.cz/forum/read.php?13,15436,93538#msg-93538 ) apod.

A pak v červnu 2008 napíšeš, že se nebojíš zakládat pozice s více kontrakty? www.financnik.cz/forum/read.php?2,5791,102942#msg-102942

A teď napíšeš, že jsi jel s jedním kotraktem asi před rokem a půl?
Tobě se podařilo mezi březnem a červnem 2008 jet s více (5, 10) kontrakty?

Nějak mi to teda nesedí :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jkr,
To si z nás celou dobu děláš legraci? Převezmeš identitu po někom jiném a bez jediné věty vysvětlení z něj začneš dělat úspěšného tradera? Já myslím, že jsi to pořád ty, styl článků se moc nezměnil, jen jsi se asi trochu víc zasnil, jak by to bylo krásné...
V každém případě by to chtělo vysvětlení a omluvu

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yax:

... ale Richard tam má taky CCI :);)
... jinak až budeš mít trochu toho času, tak si zkus to CCI dát pryč. uvidíš, že to není taková hrůza. budeš se moci soustředit jen na cenu a na patterny, které tvoří.
mě osobně se hodně ulevilo, ikdyž si dovedu představit, že bych si do grafu klidně nějaký indokátor zase vrátil např. z důvodu větší filtrace počtu obchodů ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jkr

nikto neriesi kolko zarabas. je to tvoja vec. a to ci niekto pise ciarky a diakritiku je tiez somarina , ved to nepouziva skoro nikto. ludia su hladni po senzaciach. to ako ked sem zacali hadzat odkazi ze financnici niesu ziadni dlhodobi traderi ale obycajni ludia ako my vsetci. sme na fore, realita je taka ze sme tu koli tradingu a nie na to aby sme sa tu dotahovali .

podme riesit PA ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...