Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

Lucínek:

Postupoval jsem tak, ze jsem si vygeneroval nejdrive s wizardem kostru toho skriptu. Pak jsem si otevrel skript indikatoru CCI a dival se co tam vsechno provadeji. Vytahnul jsem si ten vypocet CCI, dal to k sobe. V podstate se jeden graf sklada ze tri. Prvni je klasicky solid a dva jsou jako bar s podminku, ze jeden kresli hodnoty jenom nad ZL a druhy pod ni. Nakonec to je trivialni, ale chvili to trvalo nez se v tom clovek trochu zorientuje, i s pomoci napovedy.

Mozna ze to nakonec nekdo oceni, ze si to bude moci stahnout. Ja jsem ten svuj predesly prispevek odeslal a hned potom se objevil ten tvuj, ze jsi nasdilel primo ten skript indikatoru a template do grafu :-). Mozna, ze kdybych to videl driv, tak bych se s tim pak nebabral. Ono to ale neva. Nakonec je asi nejlepsi si vsechno osahat sam, aby clovek videl, jak to funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zen Fire je kvalitni a v kombinaci s NJ nechutne rychly. porovnani si muzete udelat sami.
jinak jak to vlastne chcete porovnavat? to ze v A se mi usecky budou krestlit nejak a v B taky jinak jak rozhodnete co je spravne? proste vyzkousejte system/pravidla a kdyz to funguje, tak do toho jdete.

nema cenu resit, jestli je nekdo neco o tick vyse nize. jestli tohle je rozdil mezi uspesnym a neuspesnym traderem tak je to spatne. data se proste lisej, nekdy vypadavaj, nekdy jsou neuplna...tak to proste je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to opat:

Ted jsem se dival a je tam porad tohle, kdyz zvolim "Sign-Up":

Opentick is upgrading its network infrastructure and temporarily cannot accept new users. Existing users should not experience any interruption of service. We sincerely apologize for this inconvenience and look forward to accepting many new users, very shortly. Please fill out the following information and we will contact you as soon as we're ready.

, takze je potreba porad cekat.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomas20007 Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravim
> jen v rychlosti, jeste jsem si to sam neoveril ale
> v ninja traderu je moznost nastavit i range
> bars..mozna vam pomuze mrknout sem:
>
> woodiescciclub.com/forum/viewforum.php?f=17
>
>
> good luck
> tomas


Range bary jdou ve verzi 6.5 pouzivat uplne normalne, stejne jako volume grafy, tickovy grafy a vubec vsechny grafy...

Mam odzkouseno s datama ZenFire a grafy ER2 jsou temer identicky jako grafy na foru woodieho..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokúšal som sa nainštalovať program Ninja Trader, ale pri samotnom inštalovaní mi napísal hlášku, že potrebujem "the.NET Framework version 2.0.50727" a preplo ma na stránku, kde to môžem stiahnuť. Tam je ponuka množstva programov, ale vyhľadávanie cez "search" mi nič podobné nenašlo.
Neviete mi niekto poradiť, čo je to za program, knižnica, resp. niečo iné ?!?
Budem povďačný za každú radu.

(tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...