Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

zdravim,

snad se to nekomu muze hodit. odpoved Mirus Futures na problem "Login failed: Unable to login (10001)"

Hello Peter,

The DNS or port shouldn't be the issue. If there is no firewall or security programs running on your computer, then the 10001 error would usually relate to having the incorrect date and time set on your computer, or your internet connection isn't strong enough. If you still cannot connect, you can visit our remote support and one of our techs can try to help. Visit www.mirufutures.com and click on Live Support on the top right of the page. Enter your name and click login. When prompted run the software. If not given the option to run, then save first.

Regards,

AJ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

mám stejný problém s daty od zen-fire jako někteří ostatní. Též jsem zkusil už všechno co tu bylo napsané - bohužel nic nepomohlo. Jediný rozdíl vidím v čísle chyby, kterou mi to hází. Já mám, na rozdíl od cyby 10001 jako mají ostatní, chybu 20051.

Zkoušel jsem také natáhnout data, které tu v diskuzi(v jiném vlákně) nechal volně ke stažení Genius75. Poté co data "importuji" do NT (file>restore), objeví se mi v možnostech file>connect připojení "bi". Bohužel i při pokusu o toto připojení se mi zobrazí výše zmíněná chyba.

Píšu to sem proto, aby se tu objevilo co nejvíce informací, které by nám mohli pomoct k odhalení příčiny problému. Budu se v tom dál vrtat. Když bych přišel na něco nového, tak hned napíšu.

Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problem s demem od Zen-Fire je v autentizacnim serveru... ma proste obcas vypadky. Konkretne tento tyden vcera cely podvecer az noc a v pondeli podvecer (BTW ty stredy jsou v posledni dobe spise pravidlem - zalezi presne v ktery okamzik se prihlasujete)

Druha okolnost, ktere jsem si vsiml je, ze pokud nemate spojeni s vyrazne nizkym (=nerozptylenym) jitterem a velmi rychlou odezvou (= asi do 100ms), autentizacni server situaci vyhodnoti kouzelne tak, ze vas ucet docasne zablokuje (asi na 24 hodin - proste ten den se neprihlasite, nechate to byt (zadny reinstal, instalace nove/stare verze...) a druhy jedete opet jak vino - situaci jsem zaznamenal uz mockrat) a proste se neprihlasite i kdybyste posleze meli pripojeni OK... Tyto problemy se mohou pravidelne vyskytovat u uzivatelu WiFi a jinych bezdratu, stejne tak satelitni pripojeni neni to prave orechove - chvilkova nemohoucnost spojeni, kterou neovlivnite, a ten den si neskrtnete.

Dosel jsem na to pomerne nahodou, ale vsechny indicie, ktere jsem byl zatim schopen shromazdit tomu nasvedcuji... nejedna se tedy vubec o buzeraci na tema - vysla nova verze, je treba aktualizovat - Zen-Fire dnes bezne rozjedete klidne i s verzi NT o dve major verze nizsi... cele je to spise o te latenci pripojeni a prilisne inteligenci backoffice, ba ani variace na tema expirovane demo... apod.

Dalsi informace jsou samozrejme vitany.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lukes7:
Zkousel jsi aktualni verzi? Na oficialni podpore Ninjy pisi ohledne chyby 20051 toto:

[ital]The Zen-Fire servers are using a new server side authentication process that requires the use of NinjaTrader 6.5.1000.3 or 6.0.1000.11. Please upgrade to either one version, which you can download at the link below.[/ital]

a pod tim je odkaz na stranky Ninjy, sekce download.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...