Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
prosím o pomoc. Stáhl jsem si NT a bez problému jsem jej otevřel, ale protože nefunguje Open Tick, chtěl jsem si stáhnout Zen-fire. Přidělili mě hesla která jsem vložil do NT, dle instrukcí, ale když se chci spojit se Zen-fire hlásí mě to následující: "Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection". Snad jsem se vyjádřil dost jasně. Může mě někdo poradit?
Díky a přeji hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen informativně bych chtěl uvézt kdyby se kdokoliv snažil sprovoznit Zenfire - NT a vlastnil modem typu D-link 584T, tak mu to pravděpodobně nepůjde a to z důvodu, že modem nějakým způsobem neumí komunikovat přes některé porty. Sám osobně tomu vůbec nerozumím, ale po dvou dnech zkoumání síťového technika jsme přišli na to, že jediná možnost je koupit nový modem. Tak snad tímto příspěvky někdy někomu ušetřím práci (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
budu se snažit být stručný.Propojení NT-Zen-Fire jsem vyskoušel asi před týdnem a nezdařilo se viz pár příspěvků výše.
Měl jsem nainstalován NT 6.5 a zadal vše podle návodu několikrát a nic. Včera jsem nainstaloval NT6 a jediné co jsem udělal jinak bylo, že jsem login i heslo pro Z-F napsal ručně(předtím jsem login nakopíroval).Připojení proběhlo okamžitě. A následně i grafy se načetly bez problému.Pak jsem to s tím ručním vypsáním zkusil i v NT 6.5 a zase úspěch. Vše běželo bez firewallu i s.Netuším jestli to ruční vypsání na to má vliv, ale ničeho jiného co bych dělal jinak si nejsem vědom.Pro úplnost OS mám Visty.
Ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mám víceméně - spíše více - problém:) Coby začátečník jsem si sáhl NinjaTrader (proč, to je snad jasné...). Vše proběhlo bez problémů, jelikož OpenTick nejde, zkoušel jsem vytvořit připojení přes Zen-Fire se jménem a heslem podle návodu na úředchozí stránce... tose také vydařilo, normálně jsem se připojil. Ale jakmile dám File->New->Chart (a to kterýkoliv) vyskočí mi okno nikoli s grafem, ale bez něj... zkrátka a dobře prázdné okno (tabulka s nástroji tam však je)... zkoušel jsem to už na dvou PC, ale skutečně nevím, čím by to mohlo být... nesetkal se s tím už někdo? Kdyby ano, byl bych vám moc vděčný za radu, díky! :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm, zelené okénko Connected tam je, dokonce mám i správně zvolený kontraktní měsíc, což dokazuje fakt, že ze všech komodit, indexů atd., co tam jsou, mi šly jen ty grafy, které jsou v instruments 'Default, tj. ER2, ES, NQ, FDAX, YM a ZB... tyto grafy jdou, ale jen v intradenních intervalech... třeba futures nejdou vůbec... nechápu to:(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...