Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Dovrý den, všichni, asi velice hloupý dotaz, ale raději se zeptám. Když jsem v NT napojena na data od ZenFire, mám otevřený graf, otevřu si DOM, tak mužu zkoušet zadávat příkazy? Pořád jen simuluji? Předpokládám, že ano, přeci nikde nemám otevřený žádný účet, ale zichr je zichr...
Jinak, o tom připojení. Taky mi to ukazovalo chybu 20051, ale stačilo si stáhnout novou verzi NT a už to šlo...Ale já tomu vůbec nerozumím, vždy spíše hypnotizuji počítač, aby dělal, co potřebuji, a on to čas od času udělá. Ania

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ania Iljina:
Nemusite se bat, opravdu budete zadavat jen simulovane prikazy. Pro zadani skutecneho live prikazu musite mit aktivovany ucet u brokera, Ninju nastaveny na tento ucet a zejmena zaplacnou live verzi Ninjy. Verze, ktera je bezne zdarma ke stazeni neumoznuje zadavani live prikazu. Dale by bylo nutne v Control Centru v menu odskrtnout Global Simulation Mode, ktera je implicitne zapnuta.

Pokud byste si to presto chtela vzdy zkontrolovat, v Superdomu je vlevo dole takova sipecka, kterou kdyz rozkliknete, objevi se vam podrobnejsi moznosti a jedna z kolonek obsahuje prave obchodovany ucet. Ve vasem pripade bude pravdepodobne policko zasedle a obsahovat napis "Sim".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj
Ja len potvrdim co tu uz odznelo viackrat - zmazat connection, zalozit novy a meno aj heslo vypisat RUCNE! Mne sa nedalo pripojit vcera ani dnes, skusil som vsetko, odinstalovat, zmenit nastavenia rutra, zmazat connection a zase ho pridat (ale meno a heslo som kopiroval CTRl C+V samozrejme ze som dbal na to aby som tam nedaval prazdne znaky), proste vsetko som skusil...nic nezabralo. Tak si hovorim ze skusim takuto pre mna nie logicku vec ze to vypisem rucne a hura ide to!!!!
Dava vam to zmysel??? mne nie...

tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejdriv ze vseho obrovsky dik autorum tohoto serveru. Jsou zde informace takrka k nezaplaceni. A ted moje trocha do mlyna vsem, kdo se potykaji s nahranim historickych dat.

Prispevky v tomto threadu resi v podstate jen data z OpenTick (kde se v soucastnosti nelze nove registrovat) a ze Zen-Fire(kde je delka dat pouze nekolik dnu a maximalni rozpeti zobrazitelnosti je pouze 60minut, pro pozicni obchodniky takrka nepouzitelne, zato maji kvalitni minutova data a skvele se hodi na simulaci intradenniho obchodovani). Ninja ale umi cist i dalsi zdroje. Zde je jejich seznam pro soucasnou nejaktualnejsi verzi
# Barchart.com
# DTNiQ
# eSignal
# FuturesBetting
# GAIN Capital
# Interactive Brokers
# MB Trading
# OpenTick
# Patsystems
# PFGBEST.com
# TD AMERITRADE
# Track Data
# TradeStation
# Trading Technologies
# Yahoo
# Zen-Fire

Ja vyzkousel vsechny. Nektera data jsou placena, jina zcela zdarma a nektera nabizeji jistou zkusebni dobu zdarma. Pro me jako pozicniho obchodnika likvidnejsich americkych akcii sqele vyhovuje napriklad Yahoo (zdarma denni grafy s historii treba az do roku 1980, zalezi samozrejme na vstupu firmy na burzu), kazdy si ale muze najit to svoje.
Skoda, ze sem nemuzu dat link, ale vubec nejlepsi cesta, jak zacit zkouset ruzne feedy je jit na homepage NinjaTraderu, dale Support Center, dale Help Guides->Connection Guides. Tam najdete podrobnejsi informace o pripojeni k jednotlivym zdrojum a pokud vyzaduji registraci tak prislusny link.
Hodne stesti pri obchodovani,
Cedr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosim Vas, nevite nekdo, jak se zaregistrovat u OpenTick. Nebo mate nekdo nejakou zkusenost s nedavnou registraci?
Neustale mi to pise:

opentick is upgrading its network infrastructure and temporarily cannot accept new users. Existing users should not experience any interruption of service. We sincerely apologize for this inconvenience and look forward to accepting many new users, very shortly. Please fill out the following information and we will contact you as soon as we're ready.

Pokousel jsem se o to nekolikrat, ale vzdy zcela marne...
Dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gloom,
OpenTick zatím stále nepřijímá nové členy (již asi 3 měsíce). Pokud hledáš data (zdarma) pro NinjaTrader, dobrá volba je NinjaTrader s Mirus Futures, demo otevřeš zde: www.mirusfutures.com/onlinefuturestrading_demoaccount.htm
Případně si pročti celé toto vlákno.
Nebo se také podívej na www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...