Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jste schopni skrze SuperDOM nebo jeho statickou verzi zadat v nove verzi NT (6.5 final) STOP LIMIT prikaz? At delam co delam, tak na levy klik, koleckovy klik a to vcetne Shift ci Ctrl modifikaci mi to pod WinXP SP1 stale zadava pouze LIMIT objednavku... - jako mysoida mam MS IntelliExplorer tusim verzi 4.0 (2 std. tlacitka, kolecko s klikem (bez vykyvavani do stran), 2 postranni tlacitka).

Takove objednavky jsem aktualne nucen zadavat skrze ChartTradera (posun uz je v DOM-u v pohode), coz mi ne uplne vyhovuje...


Druha vec, ktera mne trapi je ze neumim (a mozna to neumi ani NT) nasledujici situaci rozumne poresit... - rekneme, ze mam strategii, jeji soucasti je posun SL na BE po nejakem offsetu. Jeste nez strategie posune SL na BE zadam na stejnou hodnotu jinou objednavku (novy bracket). Jakmile se provede posun na BE, dojde k zagregovani techto dvou objednavek a pokud bych mel definovan trailing SL, tak ten pitomec zacne trailovat i toto moje nove zadani (ktere trailovat rozhodne neminim). Podobne chovani je pri dvou ruznych bracketech (jeden aktivni, druhy ceka na vyplneni) - reverse on SL hit... Znate reseni?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problemy co mate s .NET Framework jsou takove ze si musite stahnout vyssi verzi nez 2.0 jako ja jelikoz je nejblizsi uz jen 3.0 budete muset proto mit patricne pozadavky na nej a to je min. WIN XP SP2 coz jsem nemel a tudiz jsem to mel komplikovanejsi.

Jelikoz jsem tu cetl ze je momentalne nedostupna registrace na OpenTick coz jsem sam odzkousel chtel bych pozadat nekoho kdo uz ma demo ucet na data zdarma jestli by dal k dyspozici jeho prihlaseni pro nas co se nemuzem zatim registrovat kvuli datum zdarma pro nastaveni NT. Dekuji

Hodne uspechu vam preje zacatecnik :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, podařilo se mi stáhnout ninjatrader, ale bohužel na opentick.com mi píšou, že z důvodu provádění nějakých prací se systémem, dočasně neberou nové uživatele. Jsem naprostý začátečník, a tak se raději ptám, zda je to skutečně tak, nebo jsem něco dělala špatně. Zkoušela jsem se tam zaregistrovat pod políčkem sign-up. Děkuji moc za odpověď. Ania

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vidim ze krasne dubluji otazky omlouvam se za to a jeste jednou se zeptam na to na co se tu ptal PAJASOFT:

Otazka pro nekoho kdo jiz nejaky cas pouziva NT. Minuly tyden jsem si tento program nainstaloval a zatim stale mam bezplatnou verzy a zkousel jsem se obchodovat V DOOMu a nejdou mi vkladat stop-loss prikazy a profit prikazy.
DOOM stale pise musite vybrat platny (active) ATM strategy ... zatim jsem nikde nevycetl a nebo nepochopil je-li to dano tim ze se jedna o free verzy a u placene to jde normalne. Zucastnil jsem se weboveho seminare na advanced trade management a tam vkladal a posouval SL a PT v pohode a dle potreby, dosel jsek k zaveru ze to jde jen v placene verzy, kdyz se nikdo neozve poslu dotaz na support

ma-li s tim nekdo zkusenost at ta vedet

jinak moznosti NT jsou opravdu vynikajici

ja ho mam zatim napojeneho na esignal a IB a vypada dobre

jinak je tu mnoho vlaken na NT chtelo by to nejspise vse smerovat do jednoho vlakna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trader01,
ja muzu mluvit jen za plnou verzi a tam jde SL, PT a kdo vijake dalsi pokrocile strategie zadavat uplne s prehledem. vyborne na scalp bid/ask. jak je to na demu netusim.

jinak, me je to putna, ale ted ste se tady vschni zblaznili do NJ a open ticku. nechcete to vse soustredit jen do dvou vlaken? tohle nikomu do budoucna ani ted nepomaha.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Meller:

Pro provoz .NET 2.X aplikaci a konkretne NJ 6.5. nepotrebujete WinXP SP2... (konkretne ja to tak provozuji, protoze se na pracovni stanici SP2 z politicko-technickych duvodu vyhybam jak cert krizi...)

trader01: jsem na tom podobne - SL umisteny automaticky na zaklade vstupu do trhu (pri zadavani Entry objednavky skrze strategii, ktera ma SL vubec definovana) sice v dynamickem DOMu vidim, ale nelze mi jej kliknutim posunout. Nicmene v ramci Chart traderu s tim mohu hybat jak chci. Ja mam spise opacny problem - po zadani bracketu je dotycna "ATM strategie" aktivni. Chci-li zadat dalsi bracket NESMIM zapomenout prepnout se opet na originalni definici strategie, jinak se deji fakt zhuverive veci (a takto spatne vlozenou objednavku - bracket - uz nijak od tech spravne zadanych ani v DOMu ani v Chart traderu nepoznate!). Rovnez predevcirem jsem mel otevrenou pozici - posledni runner z bracketu a na dalsim signalu jsem zadal objednavku na novy cely bracket - co z toho nakonec v NJ vylezlo nechtejte vedet.

Dalsi kouzelna situace nastala, kdyz jsem byl LONG (bracket o 3 kontrakcich, 2 pevna TP, stejny SL pro vsechny, posledni kontrakt runner) a v DOMu jsem chtel posunout TP, ale uklepl jsem se a misto toho (protoze jsem si nevsiml, ze "kurzor neni v modu posun TP") klikl nad aktualni cenu - vzhledem k tomu, ze vsechny objednavky (jak jsem resil neuspesne vyse) v DOMu se tvari jako LIMIT, tak jsem byl okamzite vyplnen (zvolena strategie nebyl active ATM XY, ale moje ulozena definice bracketu) a to tak, ze se mi ZAVRELA jedna pozice z bracketu, zmizel 1. TP (jsem si 100% ze nebyl vyplnen - chybelo mu 5 ticku) a co je nejuzasnejsi, NESNIZIL se pocet STP prikazu v ramci SL (a pocet NEJDE v DOMu editovat z duvodu, ze by se rozpadla synchronizace s aktualni strategii - nejak v tomto duchu vybehne hlaska). Rikam si - ok, chvilkova indispozice a pri dosazeni dalsiho TP se vse napravi - OMYL! Pri dosazeni 2. PT - a tedy zbyl jeden kontrakt v trhu byl SL na 2 kontrakty. Jedina cesta, na kterou jsem dosel, je tento SL STOP zcela zrusit (to jde), vybrat si strategii NONE a vlozit si jeden STP prikaz sam, ktery uz managujeme rucne.

Mozna je to jen muj pocit, ale zda se mi, ze od verze 5.X, kdy jsem s NJ prisel do styku poprve se strategie, management pozic, targetu apod. chova cim dal hure a dela cim dal vetsi boty, ktere mohou nekoho stat hodne penez...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...