Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

zdravim,

mam NT 6,5

stahl jsem si studii finwinu z prvni stranky totohle fora, na 4. strane jsem zjistil, ze se to musi jeste zkompilovat, jenze kdyz dam edit ninja skript tak tam ten indikator finwin vubec nemam :(

postupoval jsem podle navodu ... jinak NT 6,5 slozku templates neobsahuje vubec.

dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

zdravim tradery

mohl by mi nekdo poradit jak si data trhu ukladat na disk do nejakeho souboru nebo to zapnout nejak automaticky aby mi NT 6.5 stahl a ukladal data pro pozdejsi backtesting na techto datech? Abych si delal takovou vlastni historickou databazi? Nebo jestli nekdo vite kde bych stahnul data treba za jedeb cely rok pro NT? Jinak jsem napojen na Zen-Fire. Dekuji vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den
Měl bych dotaz na program Ninja Trader.

Jaký je rozdíl mezi demoverzí a plnou (placenou) verzí programu ?
Jdou data od Zen zpožděná nebo přesná ?
Když napojím Ninju na data od svého brokera třeba PFG (předpokládám nezpožděná přesná data) tak k čemu potřebuji plnou verzi ? (zadávání příkazů bych dělal v platformě brokera).


Děkuji za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek Napsal:
-------------------------------------------------------
> krakra - pokud nechces exekuovat prikazy pres NT,
> tak placenou verzi nepotrebujes. Me prijde
> obchodovani z grafu v NT natolik komfortni, ze
> bych nemenil.


OK
Lucínek - chápu, již jsem to jednou tak dělal z TradeMavenu - šlo to. Samozřejmě že to je komfortní, a možná že na to také přejdu, ale proč když to není úplně nutné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim pomoc ...
Zaregistroval jsem se, stahnul, nainstaloval, ale kdyz chci NinjaTrader spustit, tak se zobrazi presipaci hodiny u kurzoru cca na vterinu a nic. Zkousel jsem tri ruzne verze co jsou na webu, .NET Framework 2.0 nainstalovany mam, a co je nejzajimavejsi, tak v praci na PC mi to dela to same.
Tak bud sem fakt Lama, nebo nevim...

Predem dekuji za kazde (mozne) reseni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, na NT sleduji trh YM 09-08 a nechápu, jak to, že se mi to krásně hýbe i takhle dopoledne, kolem 10, vždyť burza otevírá až odpoledne? Jsem napojena na ZenFire. A kde můžu porovnat data, která se mi zobrazují v NT, s nějakými "skutečnými" daty, přímo na burze, eCBOT, kde se YM obchoduje? Nebo něco chápu úplně špatně? Všem předem velmi děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den,
jsem uplny zacatecnik- ani to ne. Pochopil jsem spravne, ze papertrading je prace s aktualnimy daty, bez otevreni uctu, ale jinak v realnem case- jakoby doopravdy. A backtesting, ze je prace s historickymi daty. A jak se prosim da udelat v tomto programu to, ze si vlastne tu historii pustim- mysli, ze se mi bude zobrazovat graf tak, jako kdyby to bylo doopravdy. Takove video s tim, ze ja do nej zasahuji, zadavam prikazy a vlastne vsechno funguje jako real, jen s tim, ze jde o simulaci. Tak teda chapu backtesting a papertrading s programy ja. Nikdy jsem v zadnem jeste nic neudelal. Zacinam a na ninjovi si to zacnu osahavat. Chapu to stejne asi blbe, ale prosim o vysvetleni, jak vlasttne s nim mam backtestovat, nebo jak se veci maji. Dekuji. R.
:S :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pojmy papertrading a backtesting jsi pochopil správně. Já jsem backtesting v Ninjovi dělal tak že jsem graf najel někam na začátek a kurzorovou klávesou jsem přidával čárku za čárkou, když jsem viděl signál na vstup tak jsem si hodnotu vstupu zapsal do Excelu, myslím že jde i nějaké demoobchodování přímo v programu, ale já to neřešil.
[bold] Doporučuji ti ale projít si seriál o progrmau NinjaTrader tady na finančníku [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
mám takový problém, nemohu napojit do NT data od IB a to ani na ostrý ani na paper účet. Vždy mi vyskočí hláška
"Login failed: IB.Adapter.MessageLoop Nemohlo být vytvořeno připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl". Navíc to vypadá jako by ani na načítání jména a hesla nedošlo, protože i když nechám tahle pole prázdná naskočí výše uvedená hláška a na nic se mne to neptá. Nevíte náhodou někdo čím by to mohlo být.
Jinak spojení na data ze Zen-Fire mi běhá naproto bez problémů.

Díky Zbyňa
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím

po dlouhém hledání tady na fóru, ale i mimo něj, sem došel k závěru, že pro backtesting v NT nelze sehnat bezplatně nějaké závratné množstvý hystorických dat (pokud se pletu, budu jen rád, když mě někdo opraví) , tudíž žádam o radu, kde sehnat, za nějakou reálně příznivou cenu historická dana pro poziční obchodování, případně odkud je čerpáte vy? A ještě, jak daleko do historie by měly sahat... 5,10 nebo 20 let?

Díky, Honza.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...