Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, prosim jak můžu v ninjovi otevřít data trhu ER2 z roku 2007. Když v Controlcentr - Instrument manageru vyberu trh potřebuji navolit kontraktační měsíc, ale v nabídce jsou měsíce jen rok zpátky a nejnižší volba je znak tedy 02-08 a znak ##-##, ale to mi data nechce načíst a hlásí chybu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomas77:

V případě, že chceš importovat data za rok 2007 a starší, je nutno soubor přejmenovat na "ER2 ##-##.txt" (pro ER2).
V Instrument manageru si zvolis ##-## a přetáhneš do levého sloupce. Pak stačí data nainportovat a spustit nový graf. :)

Projdi si vlákno Historická data, přesně o tom jsem tam již psal
www.financnik.cz/forum/read.php?2,1282,119188#msg-119188

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny .
Mám stejný problém jako BoudaF a navíc anglicky neumím, ale řeším to.Při instalaci jsem postupoval snad správně. Po registraci u Ninja Trader mi na e mail došel pouze licenční klíč a při instalaci Openticku to po mně chce User Name a Password,takže bych byl také velmi rád,kdyby mi poradil.Nevím jak se k heslu dopracovat.
Jsem začínající ,zatím čtu finančníka ,manuál ,další články a brouzdám po diskusi.
Zatím vím že nic nevím, ale řeším to.
Díky moc za pomoc
Jarďas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar.... chcel by som sa spytat na jednu vec....
Ninja trader som si pred nedavnom nainstaloval. Setko slo hladko az pokym som sa dostal po Registraciu OpenTic... na ich stranke je teras napisane ze je ve prestavbe a ze neprimaju novych Users... cakam uz takmer 2 tyzdne a stale nic... Mohli by ste mi poradit co mam dalej robit? ci existuje aj niaky iny bezplatny prenos informacii? dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, chci se zeptat. Nainstaloval jsem Ninja Tradera a zkouším do něj dostat data asi po měsíci čekání jsem zjistil, že Open Tick asi fakt už nepůjde. Zkuším teď tedy Zen-Fire, registroval jsem se u nich, dostal jméno a heslo. A nástrojích v NinjaT. jsem přidal účet. Při připojení mi to však napíše :" Login Failed: Please check your account connection parameters and your internet connection." Nastavený bych to měl mít dobře, dělal jsem to obdobně jak je vysvětleno na financníku u Open Tick. Nevíte prosím někdo kde může být háček.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U mne to samé, " Login Failed: Please check your account connection parameters and your internet connection." A to jsem ještě předevčírem normálně papertradovala s tímto připojením, používám ho už půlroku, tento problém nastal poprvé. Něco na Zen-Fire? Ale na jejich stránkách žádné upozornění o problému není...Počkáme do odpoledne. Ania

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No to je fakt děsnej vopruz, voni ty hajzlové nechtěj poskytovat všem grátis live data, za který se jinde platí ... ach jo.
Nekoumejte, pokud nechcete zakládat live účet, tak si prostě udělejte nový email jen pro tenhle účel ... pokud to myslíte vážně, tak si můžete udělat live a mít data pořád, obchodovat není (na rozdíl třeba od IB) podmínka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...