Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanslama:

tak popořadě:-) z formulářů po mě chteli akorát tu signature page, tu sem naskenoval a společně s řidičákem (stačil jim, občanka mi propadla a právě čekám na novou) na mail, který vyskočí na závěr toho vyplňování poté co to celý potvrdíš.
Ten formulář o těch daních je to z toho minulýho dotazu ten W8, to jim stačí. Už nic víc o tomhle nechtějí. Já jim to posílal taky zvlášť ale řekli mi, že to bylo už zbytečný.

Jo a pak po mě chtěli ještě výpis z banky nebo nějakej ten účet (za vodu třeba), který je na tvé jméno.

Toť snad vše.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity a Dvanacternik:
Moc vam obema dekuji, jdu to teda dopsat a odeslat. Ja u toho vcera sedel 2hodiny a uz mi z tech "agreements a disclosures" sla hlava kolem, tak mi to ani uz vecer nemyslelo :) Jinak v Mirusu komunikuji s Micah Haid. Zatim jsem od nej mel jen jeden mail, ale zda se byt sympatak :)

Tak at se vam dari.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl jsem se zeptat lidí s live účtem u Mirusu, jestli už řešili to, že heslo, kterým se přihlašují přes Ninju na svůj účet, broker zasílá emailem a to heslo nejde pak nijak změnit? To mi přijde jako dost indiskrétní forma pro tak citlivé údaje. Jediné zneužití, které mě napadá je sice jen to že by někdo mohl vesele obchodovat na můj účet (peníze si nikam nepřevede), ale i tak je ta představa dost hrozivá. Co na to vy ostatní?

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Spojeni jako takove je hole, bez jakekoliv SSL ochrany. Do aplikacniho protokolu nevidim a) nejsem tak dobry b) specifikace protokolu neni znama.
Nicmene je mozne, ze "ochrana" je nekde "uvnitr" toho aplikacniho protokolu a ze se tam treba SSL spojeni sestavuje.
Navenek to pak bez znalosti protokolu neni na prvni pohled videt.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem trochu podival na sitovou komunikaci, ktera probiha pri zpousteni NT a pripojeni na ucet k brokerovi.

Pokud jde o NT, tak licence odchazi jako plain text. Jde ji videt v odchozich paketech. Taky jsem se dival na IP adresu, se kterou NT komunikuje a tady je vysledek:

Doménové jméno: renown.bcentralhost.com
IP adresa: 207.155.249.88
Původ IP adresy je: United States - US

Whois: 207.155.249.88

OrgName: XO Communications
OrgID: XOXO
Address: 13865 Sunrise Valley Drive
City: Herdon
StateProv: VA
PostalCode: 20171
Country: US

www.xo.com/Pages/HomePage.aspx

Pri pripojeni k brokerovi jde licenci k NT opet videt jako plaintext. Je videt uzivatelske jmeno, ale heslo jsem v tech paketech nenasel. Je tam taky videt, ze se vytvori spojeni na www.usertrust.com a taky je tam uvedeno Comodo InstantSSL1.0, takze komunikace s brokerem je zrejme sifrovana, ale jisty si tim nejsem.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teda s tou bezpecnosti je to nemile. Ja jsem docela paranoidni pokud jde o tyhle veci. Ptal se uz na to nekdo Mirusu a NT foru ? Pokud ne, tak ja napisu mail na Mirus a na NT foru se taky zeptam.
At vim na co se ptat, tak jenom jestli tomu rozumim spravne:

1. NT odesila licencni cislo jako plain text, takze jde odchytit a videt.
2. Login udaje k Mirusu, jde videt uziv. jmeno, ale u hesla se nevi jestli je sifrovane.

Jenom mi tady kdyztak pisnete, at se nepta vice lidi na stejnou vec a ja jim pisnu.

Mejte se

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

při pročítání příspěvků jsem jásal radostí, že díky všem kdo sem přispívají ohledně vytvoření live účtu to bude celkem snadný, ale to bych nebyl já, aby mě nezaskočily problémy.................

Prosím, mohl by mi někdo z vás vést jak vyplnit dotazník na RCG?

Vím, že si musel každý, kdo to přihlášení už podstoupil, cestičku prošlápnout sám.
Nicméně mě už dostala první otázka v online dotazníku "Who is your Introducing Broker or Account Executive?" - jestli jsem to dobře pochopil, mám tam napsat např. Mirus Futures?

Pokud by existovala nápověda od někoho z Vás přes ICQ, bylo by to super a byl bych za to moc vděčný. (289513474)

Každopádně předem děkuji za jakoukoliv odpověď či radu.

A.
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:

Tak jak pises. Je to broker, ktery te dovel k RCG, takze MF. Dotaznik neni urcite zadna radost pro toho, kdo anglictinou moc nevladne. Me samotnemu nekdy trvalo pochopit na co se vlastne nekdy ptaji. Nic mene bude to lepsi i pro ostatni, pokud se budes dotazovat zde a nekdo Ti na tvuj dotaz odpovi. Potom to bude navodem i pro dalsi, kteri si budou chtit vytvorit ucet u RCG+MF.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...