Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny, mam stejny problem s NT a Zen-fire. Obchoduju zatim demo e-mini russel ve vecernich hodinach, pripojeni mam UPC (bydlim na Praze 5) a polovinu casu se mi stava, ze nejsem schopen stahnout data, obzvlast ve dnech, kdy jsou vysoke VOLUME (jako treba dnes). Nicmene, vidim real data v DOMu, ale jinak "bile" grafy.

Na jinych dvou pripojenich (v praci a u rodicu na Morave) me za stejnych podminek pripojeni funguje naprosto perfektne, data se bez problemu stahuji. Z diskuse vidim, ze podobny problem maji pouze lide u UPC, tudiz si myslim, ze na 99% je skutecne problem u UPC. Kamarad ITak me poradil, ze nekteri provideri muzou omezovat rychlost streamovanych dat. Overoval to u UPC nekdo?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro vsechny co maji UPC: Tady je jak se k tomu vyjadril PR od UPC p. Malina

www.lupa.cz/zpravicky/upc-za-snizenou-rychlost-muze-modernizace/


Jinak me to taky obcas jede obcas ne, takze blokovat to asi neblokuji, akorat je holt pretizena sit. Jdu psat zadost o SLEVU a mozna pozdeji vypoved (zalezi jak dlouho se to potahne), na takovy internet jim kaslu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak u mě od úterý jakž/takž ok, historická data se stahují sice pomalu, ale přece; jakmile je dostahováno, tak live obchodování už je pak bez problémů. Jediné omezení je, že si nemůžu jen tak mirnix tirnix přepínat grafy mezi jednotlivými tituly (v mém případě TF/ES), páč každé přepnutí znamená dlouhá stahování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dneska jsem chtel resit problemy s UPC a ne ze jim poradne nefunguje internet, ona jim dokonce nefunguje ani infolinka. Rano v praci jsem se navic kouknul na vcerejsi trhy a zjistil jsem, ze muj system by me vcera vecer spolehlive dostal do dvou obchodu s celkovym profitem 2,100 USD na kontrakt. Ja ale bohuzel zapasil s pripojenim...

Jeste ze neobchoduju 10 kontraktu live, to bych asi vyskocil z kuze :-) Takze jsem se definitivne rozhodl UPC opustit. Mate nekdo zkusenosti s O2? V diskuzich jsem podobne pripominky re: pripojenim u O2 nezaznamenal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mladenci nasiel som vo futures customer agreement RCG jednu zaludnu vec a potrebujem to vyriesit

1. You represent that you are of the age of majority, of sound mind, and authorized to open accounts and enter into this agreement, that you are not an officer or employee of any exchange, board of trade, clearing house, or an employee or affiliate of any futures commission merchant or introducing broker, or an officer, partner, director, or employee of any securities broker or dealer, bank, trust or insurance company, and will promptly notify RCG if you become so employed.

to znamena ze chcu odomna prehlasenie ze niesom zamestnancom ziadnej v dole spomenutych institucii, ako su. brokeri dileri, banky, burzy , clearing centra a podobne. tak mi vysvetlite co ma clovek ktory pracuje vo financiach podniknut. :) nehovorte mi ze nikto z vas nerobi v banke alebo poistovni ,alebo nieco podobne .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pouzivam O2 ADSL od zacatku.
Vzdy sluzba jela tou rychlosti kterou jsem si platil a bez vypadku (zavaznejsich).
Matne si pamatuju tak 2 kratkodobe vypadky nekdy pred tremi lety.
Posledni rok a 3/4 byl uplne bezproblemu (tyka se veceru + vikendu, obcas i pres pracovni den).
Nevim jak je to s kvalitou v prubehu dne, neb jsem v praci.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...