Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dvanacternik:

Díky za to že jsi nás o tom informoval. Tomu říkám pravej amatérizmus. Mirus mě v tomhle hodně zklamal. Posílat hesla po mailu a ještě k tomu ho nechat tak jak bylo původně. To jestli se posílá šifrovaně ti teda nesdělil? Přijde mi to jako docela lehkovážná věc. Pokud už někdo obchoduje s velkejma penězma a riskuje že si někdo naprosto jednoduše sosne jeho heslo a bude obchodovat s jeho účtem je docela šílená představa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No jak sem psal, obchodovat by asi mohl (snad, pokud lze předpokládat,že by na ten účet mohli být přihlášení dva lide současně) ale asi fakt jen nějakým záškodnickým způsobem, jako že by ti ten účet chtěl zrušit, protože ty peníze ti stejně nepřevedou nikam jinam než na účet vedený na tvoje jméno. Nechal jsem to tedy být tak jak to je a více než těmito paranoidními představami bych se měl zabývat spíš mým obchodováním. Start naživo nebyl zrovna ideální, dá-li se to tak eufemisticky vůbec nazvat:-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takze jsem dostal odpoved ohledne licencniho cisla k NT. Odpovedel mi Ryan Sindelar. Uvadim to podstatne:

[bold]This is the design decision made some years ago. Although you are correct, the odds of someone scanning your computer is highly unlikely. We have never had a breach in 5 years. We can also tell if a license key is being abused. [/bold]

Toto reseni bylo zvoleno pred nekolika lety. I kdyz mas pravdu, tak sance, ze nekdo bude skenovat tvuj pocitac je vysoce nepravdepodobna. Nemeli jsme vniknuti poslednich pet let. Jsme taky schopni rict, jestli licencni cislo je zneuzivano.

Co k tomu rict. Stejne jako dvanacternik to necham tak, ale nedokazu si predstavit, ze k teto situaci dojde a ja budu muset nejak prokazovat, ze jsem to cislo nestrelil, protoze to bude poruseni licencnich podminek, pokud by mi to nekdo ukrad a sam pouzival.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek Napsal:
-------------------------------------------------------
> matoh1: Je potreba se rozhodnout. Pak jde bud
> euro, nebo usd. Ja jsem daval vklad v eur, od te
> doby eura, ktera jsem neprobendil na DAXu
> prepocitavaji podle aktualniho kurzu na USD pro
> potreby obchodovani. USD, ktera vydelam, mi ale
> lezi na ucte jako USD. Takze momentalne mam asi
> 2/3 uctu v EUR a 1/3 v USD. Bohuzel jsem od te
> doby ztratil diky zmene kurzu usd/eur asi 1500USD
> na hodnote, ale co se da delat. Jinak jsem ten
> prepocet nepochopil ... i vypisi maji rcg takove
> dost zmatene, ale vecne spravne, tak to neresim.

Zdravim Lucinku,
mam skromny dotaz ohledne tveho prispevku vyse. Kdyz pises, ze prepocitavaji penize podle aktualniho kurzu na USD pro
potreby obchodovani. Myslis tim, ze ti prepocitaji margin z eur na usd a po uzavreni pozice ti to prevedou z usd na eur ? A dalsi vec, mas na ucte penize ve dvou menach, ale prevadet mezi menami neni umozneno (myslim treba pres web aplikaci nebo jak se ten RCG account ovlada) ?
Predem dekuji za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: Dvanacternik
Prosím tě v 21. října jsi psal, že máš nějaká historická data. Jseš ještě ochoten se o ně podělit? Opravdu bych byl moc rád, zatím nemám na čem testovat.

- Případně nechtěl by někdo založi vlákno na historická data, že by se tam mohli dávat případně nápady, nebo i přímo odkazy kde by se dali sehnat, nebo kam je poslat?

Díky všem

hirens

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...