Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj klucí,

je to super!! Podařilo se to odeslat...................

Mockrát Ti děkuji Radime, je to jak jsi psal a poslal sem na forum viz gif od tebe. Tam jsem udělal chybu, stydím se.

Takže ještě jednou děkuji kolegové-kamarádi za vaši pohotovou pomoc při řešení mého problému. (tu) (tu) (tu) ;)

Vážím si toho.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všichni,

podle mých příspěvků to vypadá, že jsem pěkný pako......... :-)

Mám nás ještě dotaz:
- když jsem si pročítal zpět celé vlákno, chci se vás zeptat na dokument W-8BEN a jestli to tedy chápu, je proto, aby se nemuselo danit v USA, ale pouze tady u nás? Chápu to dobře?
Vy jste ho odesílali vyplněný do RCG?

- a co ten zmiňovaný Own Funds Letter.pdf? Ten jste taky odesílali? k čemu je potřeba?

Ty ostatní věci celkem chápu (poslat na mail naskenovanou občanku, podepsaný signature page .............

Omlouvám se a díky.

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:

Tak pokud sis procital cele vlakno, tak si musel narazit i na muj prispevek, kde jsem psal muj postup, co jsem udelal. Pokud jde o dokument W-8BEN, tak to je soucasti toho online formulare jako W-8 section a vcera jsi tady daval k tomu screen, kde ses ptal, co tam mas vyplnit, jestli jenom inicialy nebo i adresu. Je to tak jak pises, aby ti ty penize nedanili v USA. Takze to neni potreba nejak samostatne vyplnovat znova.

Ten druhy dokumenty jsem taky nevyplnoval. Jedine co jsem odeslal do RCG byl podepsany signature page a fotokopii obcanky z obou stran. Vice nic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:

Neboj se, ze by se ti neozvali, pokud by jim neco chybelo. Ja jsem asi po tydnu po vyplneni dotazniku psal do RCG, jak dlouho ten proces bude trvat a oni mi odpovedeli, ze mou zadost podstoupili MF a za den se mi z MF ozval Byron Zook, ze bych mel RCG poslat kopii obcanky, nacez jsem mu odepsal, ze uz jsem to poslal pred tim tydnem dle jejich instrukci, tak jsem mu to k te odpovedi prilozil znova, takze curbes tam maji taky. Pak to uz slo. Z MF mi poslali asi za dalsi 4 dny podklady pro fundovani uctu. Z RCG mi poslali navod, jak se dostat do vypisu pres prohlizec a za dalsich par dnu navod jak se dostat do archivu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen se chci zeptat, tohle mi tu zapadlo bez odpovědi. ;)

Ještě mě napadlo,... jak často a případně s jakým poplatkem se pak ty vydělané peníze, z účtu v USA převádí do banky u nás a případně jak dlouho to trvá. Četl sem tu, že na fundování účtu do USA to bylo velmi rychlé.

děkuju...

atlas: držím pěsti, pak dej vědět, jak jsi spokojenej a co by jsi doporučil stejnýmu nováčkovi, jako jsi ty sám. :)

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dotaz pre vsetkych.

Na stranke RCG som nasiel nasledovne:

"We are proud to hold Full Clearing Memberships at the following exchanges:
Chicago Mercantile Exchange (CME)
Chicago Board of Trade (CBOT)
New York Mercantile Exchange (NYMEX/ COMEX)
ICE Futures U.S. (Formerly New York Board of Trade)
ICE Futures Europe
ICE OTC
London Clearing House (LCH)
Dubai Mercantile Exchange (DME)
Fixed Income Clearing Corp. (FICC)

We are also happy to hold Non-Clearing Memberships at the following:
Eurex
Euronext.Paris (MATIF)
Euronext.Liffe
OneChicago
Chicago Stock Exchange
Winnipeg Commodity Exchange (WCE)
Chicago Climate Exchange (CCX)
Joint Asian Derivatives Exchange (JADE) "


Aky je rozdiel medzi full clearing membership a non-clearing membership? Budem to mat nejaky vplyv na obchodovanie na Eurexe ak mam ucet u RCG?

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Martin2008:

Ja to chápu tak, že u Non-Clearing Memberships jim clearuje ještě nějaká jiná firma. Jsou sice členy burzy, ale o samostatné provedení obchodu se stará ještě někdo. Proto se myslím platí dvoje komise pokud obchodujete např. na Eurexu, jak to tady bylo dřívě zmíněno.

Je ale velmi pravděbodobné, že je to ještě trochu jinak. Bude se k tomu muset vyjádřit ještě někdo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, začíinám zlehka komunikovat s AJem z MF a dotazoval jsem se na čem závisí rozdíl v poplatcích za RT (Static DOM proti ATM nebo ChartTrader) jestli se to odvijí od používané verze NJ traderu (placené/neplacené)?
Odpověděl mi asi tak, že pro zadávání příkazů upřednostňují používaní Static DOMu, ale že používání ATM nebo Charttraderu se dá nastavit (....já zase používám spíše obchodování z grafu!). Tak jsem z toho trochu jelen..... a jelikož na anglinu jsem lama tak se ptám i zde..... máte v tom jasno jak to funguje v reálu, musím si předem vybrat jakým způsobem budu zadávat příkazy, a podle toho bude nastavena cena komise ?? nebo to prostě můžu libovolně měnit a chvilku jet např. Static DOM a chvilku ChTrader a komise bude odpovídat použitému "rozhraní"??
Díky za jakoukoliv radu či připomínku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...