Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

chci vás požádat o pomoc. Zakládám si účet u Mirus Futures (konečně) a vyplnuji ten online formular od RCG.

- dělám to správně, když vyplnuji ten online formulář co je na stránkách MF a je pro RCG?

- narazil jsem na otázku "Employment Information" a protože jsem pojišťovák (doufám, že to u vás nevzbudí nevoli mi pomoci :-) ), mám tam napsat insurance? Někde jsem tu četl, že se nemá uvádět takovéto zaměstnání.

- prosím, co dál po vyplnění tohoto formuláře?

Vím, že toho chci hodně. Budu moc rád za jakoukoliv radu.



Děkuju

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni,

připadám si jako zoufalec, který neví kudy kam......................


fakt nevím co mám vyplnit ke svému podnikání do online formuláře, toť je dilema.

Jsem self employed, ale co to ostatní........... (když jsem u insurance), co se může pokazit když tam napíšu pravdu či lež.

Prosím poraďte

Děkuji

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas: klid to je normální takový šum nejistoty je nevyhnutelný, každý to máme. nikdo nebude zjišťovat jaká je opravdu povaha tvého zaměstnání či kolik máš doopravdy příjmy a zkušenosti, jinak děláš to dobře ta první otázka co ti tam naběhne (Who is your Introducing Broker or Account Executive?) tak tam napíšeš že mirus a oni se už domluví.

Já třeba teď nevím co napsat k položkám:
Initial Account Deposit: (jestli je to částka kterou budu fundovat účet?)
Marketable Securities: (žádné nemám a nevím co tam dát..)
No a další špeky, které se časem vynoří..

Ono obecně u mě je to třeba tak že se ve mě generují pořád nějaké otázky, třeba teď jak jsem se zajímal o své daňové povinnosti mi vyvstala otázka zda dokáži v budoucnu u FU obhájit odečítání ztrátových obchodů od ziskových, což je sice logické a správné, ale dle pročítání nejrůznějších fór se někteří správci daně na to dívají jinak a jako základ daně uznávají jen ziskové obchody (což při určité konstalaci např. za rok mám zisky 50 000$ a ztráty 48 000$ a místo danění 2 000 $ budou chtít po mě zdanit 50 000$ což je konstalace vražedná) a při pročítání zákonu mě moc neuklidňuje ani univerzální rada, že to mám nechat daňovému poradci a ve mě to vyvolává další pochyby a otázky...
No prostě dali jsme se na dráhu tradingu a před námi budou stále nějaké překážky, které budeme muset překonávat a myslím že je dobře že jsou na netu místa, kde lze najít odpověď na otázky ohledně tradingu i když jsou pro někoho jiného naprostou banalitou...

Takže nějaký pocit zoufalce určitě není na místě, za několik let už budeme moudřejší ;)
Omlouvám se jestli jsem moc offtopic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Vám kamarádi,

máte pravdu. Jen jsem chtěl mít jistotu, aby jsem si ten účet založil na první pokus.

K těmto položkám jsem napsal:

Initial Account Deposit: (jestli je to částka kterou budu fundovat účet?)..... 3000 (taky si myslím to samé)
Marketable Securities: (žádné nemám a nevím co tam dát..) ...................5000 (mám něco naspoříno v investičním životním pojištění - cenných papírech a dluhopisech. Američani si docela dost spořej, tak jsou na to docela zvyklí mít něco v cen. papírech) Je tedy asi lepší tam něco napsat dle mého soudu.

S těmi daněmi to bude zajímavé. Co mám info od svého daňaře, tak vím, že se platí daň opravdu z očištěného zisku. Tak snad je to takhle správně, protože dát ke zdanění 50000 když ztráta je 48000 je nelogické a pak jsou další náklady jako například RT, poplatek za NT, poplatek za převody peněz a atd. to vše bude nákladová položka, která bude snižovat základ pro daň.

Jestli se pletu tak se omlouvám, ale takhle mi to vysvětlil daňový poradce.
Odbočil jsem, omlouvám se.

Ještě jednou díky za podporu.

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ještě Vás prosím o pomoc.

Vyplnuji ten dotazník pro RCG a je tam věta:
"If you fail to furnish us with an exemption certificate as a "Foreign Person, we may be required to withhold 20% of any withdrawals or payments from your account.
W-8 Section
Foreign Person Exemption
Initial here .....?..... if this is the account of an EXEMPT FOREIGN PERSON meeting each of the following requirements: "

Nevím co mám do toho malého políčka doplnit. Podle všeho se to týká výše zmiňovaného dokumentu W8.

Prosím o radu.

Předem děkuji

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...