Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Atlas:

Tak z toho jsem taky zmateny, protoze co jsem vygooglil tak vyznam tech zktatek je takovy:

Social Security Number (SSN) or Taxpayer Identification Number (TIN)

takze mi to prijde, ze se to vztahuje pouze na americke obcany. Vubec si nevybavuju, ze bych tam neco takoveho vyplnoval, ale moje pamet je mrcha, takze na sto pro to nevim. Je mozne, ze se dostal nekam, kam ses jako neamericane nemel proklikat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:

Rekl bych, ze jako ty. Inicialy urcite. Temi stvrzuje, ze nejsi obcan nebo obyvatel US. Nebo ze jsi nebyl nebo neplanujes byt na uzemi US celkove 183 dnu behem kalendarniho roku. Ta posledni veta mi taky nebyla uplne jasna pri tom vyplnovani co tim chtel basnik rici. Ptaji se tam, ze neocekavas, ze by si vstoupil do obchodu nebo byznysu ve Spojenych Statech, ke kteremu veskery zisk ziskany provedenymi transakcemi brokerem behem daneho roku nebude efektivne pripojen.

Taky podle mne v te uplne posledni vete je chyba:

If yout mailing address is within the United States, please provide your non-United States address below.

V prekladu to pak je:

Pokud je vaše poštovní adresa v United States, tak prosim dodejte nize vasi non-United States adresu.

Coz podle mne nema logiku a melo by tam byt, pokud je vase postovni adresa vne Spojenych Statu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas: taky jsem se v poslednim tydnu prosekaval vyplněním RCG formuláře.Když mi něco nebylo jasné,tak se mnou komunikuje celkem pohotově AJ Wustefeld z Mirusu.Tvůj problém je viz obr.V překladu to znamená "jestli s Tvým účtem bude obchodovat třetí strana?".Když označíš ne,tak potom se tam vůbec neobjeví strana s tím: Account Controller Information o jakou adresu se jedná? a to: Nature of Business:* SSN or TIN:* Což by vlastně měli být údaje o té třetí straně. Jinak já jsem se tím prokousal až do konce.Poslední strana je jen "odevzdání" a je na ní požadavek na poslání copyID. Se všema jsem bez problému komunikoval ze seznamu.cz ale od RCG se mi to už dvakrát vrátilo jako nedoručitelné.Tak jsem si včera zařídil gmail.com,poslal copyID a čekám co dál. Radim

6646

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...