Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Abraka :

Ja mam NT 7 free a ide to v pohode, nemal som s tym zatial ziaden problem. Ako zaciatocnikovi mi netreba automaticke strategie a Obchodovanie z grafu je dobre ak obchodujes viac trhov aby si v dome nemusel prehadzovat instrumenty.

Zenfire ostava alebo ho casom zrusia ? Lebo ja mam zenfire pripojenie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to attivo
aj ked uz mam fundovany ucet, tak este niekolko dni idem na demu so zenfire datami, tento demo ucet je na ine meno, v blizkej dobe mi konci. Takze s tou kontrolou spominanych trhov vam zatial neporadim.

to tomm02
pochopil som to s tym CQG datafeedom, ze sa to automaticky tyka len novych uctov, zalozenych po 1.feb. Malo by tam byt viacero trhov plus historia viacej dozadu. Neviem to porovnat. Demo so Zenfire sa po 1 feb prideluje na poziadanie, ako spominal Pribinacek. Ako je to s ostrym uctom neviem. Ale urcite by dali vediet, keby si si musel zmenit ten datafeed. Zatial idu obidva toky.
Obchodovanie z grafu mi pride pre mna pohodlnejsie, som na to zvyknuty, plus mam aj nejake "strategie" SL, PT, posuvanie SL. Takze u mna vitazi platena verzia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZenFire ma kvalitne data. Vyhoda CQG oproti ZenFire je v tom, ze poskytuju viac historickych dat a dokonca aj intraday historicke level2 data. Ale kvalita streamovanych realtime dat je u oboch poskytovatelov v podstate rovnaka.
Ak niekto potrebuje na jeden tick presne data (co asi nikto) tak mu urcite viac ako cokolvek ine pomoze kvalitne pripojenie do internetu.

Co sa tyka level2 historickych dat, tak ak pouzivate NinjaTrader je to pre Vas momentalne uplne zbytocne, pretoze NinjaTrader aj tak nepodporuje takuto funkcionalitu. Vraj s tym planuju nieco robit vo verzii 7.5 ale to je este daleko. Takze ak chcete vyuzivat historicke level2 data musite si zaobstarat MarketDelta alebo nieco obdobneho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm2
Zakládal jsem si účet u AMP s daty Zen-fire minuly rok v listopadu a dostal jsem od nic licenční kod na ořezanou verzi NT a v té jde obchodovat z grafu, ale nejdou ATM strategie. Takže žádné nastavené SL a PT. SL a PT nahradíš ručně příkazama Stop a Limit.
V únoru jsem si data předělal na CQG a vše opět běží v pohodě. Normálně obchoduju z grafu.

to wolf
používám taky volume graf 250 a jsou naprosto v pohodě..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lico : ak si chcem dat poslat peniaze mam vyplnit toto, ak si to vyplnal nedal by si sem scrin s nejakimi zmenenimi udajmi.

Step 2 - Wire Request - International

Account Information

Trading Account name:

Trading Account number:

Full name:

Phone number:

E-mail Address:

Amount requested:


Check here if you are closing your account.

(Optional) If you are making this request because of poor customer service, or any other issues that you may have had with out company, please use this space to explain. You can also use this area to offer any other important comments, feedback and/or suggestions:


Beneficiary Bank Information
Bank name:

Bank address:

Bank city:

Bank state:

Bank zip/postal code:

Bank country:


Swift No.:

For account of:

Bank account No.:


Bank Intermediary Information (if applicable)
Bank name:

Bank address:

Bank city:

Bank state:

Bank zip/postal code:

Bank country:


Additional Information (if applicable) Special instructions:

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lico:

Je možné že se ty podmínky časem mění a to co nabízeli v listopadu už nemusí platit v únoru, jinak si to neumím vysvětlit. Já mám u direct verze ikonu na Chart trader neaktivní a když na ni najedu myší, zobrazí se text "Chart trader is not available. Please upgrade at ninjatrader.com".
I na té stránce kde se registruje direct verze je uvedeno, že chart trader je funkční až po ugrade na standard verzi.
www.ninjatrader.com/LP/Direct-Edition-Registration-CQG.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...