Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

attivo:

je to možné.. já jsem si totiž convertoval živý účet z dat Zenfire na data CQG podle návodu, který mi poslali z AMP na email.. a na stránkách, které ty tu uvádíš, jsem vůbec nebyl.. takže je možné, že mi ponechali veškerá práva, jaké jsem měl předtím, akorát jediný rozdíl je ted v tom, že mám data od CQG a ne od Zenfire.. takhle bych to videl já..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mrjoe:

prešiel som zo ZenFire na CQG a chcem sa ťa opýtať ako si môžem v ninjatraderi zobraziť historické dáta napr. za mesiac december 2009.

skúšam to a môžem si zobraziť späť max. dáta za február 2010 a to len od 16.02.2010. Ďalej históriu dát nie je možné zobraziť.

dík za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andy_C:
u AMP jsem od listopadu 2010 a dostal jsem licenci na free verzi NT... obchodování z grafu mi bezproblémů funguje celou dobu (i když jsem přešel na data CQG).. proč to ale nejde ostatním, to opravdu netuším.. Jenom doufám, že mi to taky nezatrhnou :-) ATM strategie samozřejmě ve free verzi nejdou..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lico: ty si dostal lic. kluc na NT 6.5 kde sa dalo obch. z grafu a ked si presiel na NT 7 tak si ho zadal znova a to je multifunkcny kluc takze ti odomkol ten chart aj v NT 7, takze pokim ho nezmenis tak budes mat Chart zadara.

PS: My ostatny si musime zaplatit, takze uz to nikto nebude mat zadara ( tak to ani nerieste)

Demo je pre nových záujemcov k dispozícii len vo verzii NT 7.0.1000.1 Odporúčam oboznámiť sa zo zmenami a novinkami na tejto verzii obchodnej platformy.Upozorňujem že na rozdiel od verzie NT 6.5 v tejto verzii je používanie Chart Tredr /zadávanie príkazov prostredníctvom obchodnej šablony na pravej strane grafu /pri live účte spoplatnené tak ako to bolo pri ATM a preto ak chcete pri live obchodovaní free verziu treba sa dokonale oboznámiť s používanim a zadávaním príkazov z DOMU.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak už jsem psal výše, zen-fire data mi tento týden nefungovala, nicméně s Mirem jsme přišli na to, že to způsobuje můj antivirový program. Zajímalo by mne, jestli má někdo podobnou zkušenost. Mám antivirový program F-Secure profi antivirus od poskytovatele internetu O2. Dosud nebyl žádný problém, a najednou si vzpomněl, že zen-fire data jsou nebezpečný virus a blokuje je. Když ho vypnu, data jdou, a to i po zpětném zapnutí antiviru, ovšem při dalším pokusu o napojení na data, to už opět nejde a antivirus se musí znovu vypnout. Nenašel jsem v něm žádný způsob, jak toto odblokovat. Stalo se to někomu, kdo má také antivirus od O2?
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim potreboval by som poradit mam stiahnutu
Ninja Trader (Version 7.0.1000.3) aj ju mam predplatenu na tri mesiace a ked sa chcem prihlasit
tak dost casto my vypisuje :
Please check your account connection parameters your internet connectio.(LoginFailed)
ci robim volade chybu aj ked koncim na grafoch a dam ulozit vsetko na druhy den to tam bud neni
alebo je to vsetko upne inac ako som kreslil.
Dakujem za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...