Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Pro live obchodovani jsem to zatim nepouzil, takze jestli to zobrazi v historii relevantni data nemuzu rict, ale domnival jsem se, ze ta chybovost nebude takova, aby podle toho neslo obchodovat (pouze moje domnenka).
Kazdopadne by nemel byt problem posoudit realtime data a pak zpetne porovnat, jak moc se to lisi od historie...(napriklad v mistech mych vstupu) Na toto jsem se casem chystal, ale momentalne se zabyvam necim jinym, takze nemam cas :)

Kazdopadne diky za poznamku, pokud mas prakticke zkusenosti, ze to je nepouzitelne, budu muset hledat jine reseni...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: pokud si das zobrazit celkove volume a nikoli bid x ask v printech, tak si myslim, ze to nebude problem... problem nastane, kdybys chtel rozlisovat mezi agresivnimi a pasivnim kupci/prodejci a potreboval presne bid x ask ceny, tam ti to v historickych datech ukaze casto jen napr 120x0, i kdyz na dane cene v danou chvili rozhodne nebyli jen agresivni prodavajici... tozn. realtime hodnota mohla byt treba 60 x 60 (vyrovnane vol).

naproti tomu v Multicharts, ktere amp ted zdarma zpristupnilo, jsou uz vestavene footprinty, ktere maji hodnoty v poradku i na historii, teda aspon podle toho, jak jsem na to zbezne koukal... osobne pouzivam multicharts pro live obchody z notebooku, kdyz nejsem doma u desktopu... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka Napsal:
-------------------------------------------------------
> naproti tomu v Multicharts, ktere amp ted zdarma
> zpristupnilo, jsou uz vestavene footprinty, ktere
> maji hodnoty v poradku i na historii, teda aspon
> podle toho, jak jsem na to zbezne koukal... osobne
> pouzivam multicharts pro live obchody z notebooku,
> kdyz nejsem doma u desktopu...

Hele a to můžeš mít dvě platformy? Jsem myslel, že striktně jen jednu (!)
Mám nastaveno SC + Rithmic. Tak mám asi smolíka? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim tomas262,

vidim ze aj ty pouzivas Sierrachart + CQG. Mas od CQG moznost zobrazit aj historicke level2 data? alebo sa ti zacnu nacitavat tak ako mne (Sierra + Rithmic) az po spusteni platformy? Jedna sa mi hlavne o volume profile a NB.
Dost mi to u rithmicu vadi, ale ked som prechadzal na sierru z NT, tak som mal na vyber iba TTnet a Rithmic. Chcem teraz prejst k CQG, ale ak nemaju historicke level2 data, tak mi to problem neriesi..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: ahoj :) zatim jsem zcela nepresel na multicharts, na klasickem pc pouzivam jeste porad ninju (zatim je sila zvyku silnejsi) multicharts je nicmene super software, ktery toho umi rekl bych vic jak ninja... pouzivam ho na notebooku, kdyz obchoduju na cestach... duvod proc pouzivam oba softwary je, ze na notebooku mi prijde multicharts tak nejak intuitivneji a lepe usporadatelne, kdyz ma clovek k dispozici jen jeden monitor... no, a na ninju na desktopu mam vypestovany silny navyk... :) casem na multicharts mozna prejdu zcela, je to jen o zvyku... :)

to Roman B52: jak psal tomas262 od AMP dostanes klice na datafeed od CQG, na ktere muzes byt soucasne prihlasen jen na jednom software, ale vybrat si k obchodovani muzes kterykoliv AMP nabizi v kombinaci s daty CQG... pokud chces pouzivat/testovat vice nabizenych softwaru s cqg daty, nemel by to byt problem, pokud budes v jednom okamziku prihlaseny jen na jeden z nich... obcas mam jeden soft otevreny v offline modu s historickymi daty na jednom pc a druhy online na na druhem... na jednom jedou ziva data s nastavenymi alerty a na druhem si klidne neco backtestuju v danem offline modu...




Link to comment
Sdílet pomocí služby

yord: najdi si dialog kde se voli renko, volume, casovy graf atd. a tam zvol VOLUME DELTA typ grafu

jinak zatim se mi multicharts libi, co mi zatim vadi ze nema SIM ucet (na odzkouseni ovladani prikazu) a zatim jsem neprisel jak kreslit globalni objekty - to mi prijde celkem podstatna chyba.... ale jinak super :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...