Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

poradte, oplati sa mi prejst od IB k AMP+CQG?

na deme som velmi spokojny s ich datami, aj portal sa mi zda prehladnejsi a zrozumitelnejsi, ako IB. akurat RT fees vraj riesia individualne (co celkom nechapem, ako je myslene).

celkovy dojem z nich je u mna zatial pozitivny, ale pytam sa vas, co u nich uz ste, ci ste narazili na nieco, co vyrazne podryva tento pocit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim jenda3,

chcem sa ta spytat este par veci.

Ako je videt, pouzivas Sierrachart Package 5 v spojeni s CQG datami. Ked som zakladal ja ucet, nebola moznost spojit Sierrachart s CQG, tak som si vybral Rithmic. Realtime data su ok, aj co sa tyka level2 dat, ale problem je ze nemaju historicke level2 data.

Vysvetlim: ked zapnem platformu a chcem si zobrazit napr market profile, popripade numbersbary za dopoludnajsie obchodovanie (kedy som platformu nemal zapnutu) tak sa mi zacne market profile vykreslovat az od casu, kedy som zapol platformu. Dovtedy nic, a teda je to celkom nepouzitelne.

Mas takyto isty problem aj s CQG datami, alebo CQG poskytuje aj historicke level2 data?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas tak vlastne NT pouzivate na papertrade protoze je free kdezto sierru treba platit? a ty data CQG kolik to stoji mesicne? Jo taky me zajima to nacitani dat, dej prosim ten popis v NT.

ps ja ted experimentuju mezi NT a SIEROU na FIMS a jsem ve fazy vyberu dat a platformy a samozrejme setreni a uspory kapitalu.

S mim prijemem 1000e to chvili jeste potrva

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: ony se ty footprinty sice nactou na historickych datech, ale mas presne rozhozene ask x bid data? Sami na indicator mall varovali, ze data pro historicke printy nejsou na ninjovi presna... respektive muzes se asi spolehnout na celkove volume v danem baru, ale ninja trader uz automaticky neuchovava pro footprinty vhodne historicke bid x ask data (vyjma tech realtime a nejnovejsich)... na druhou stranu pokud mas AMP tak historicke bid x ask data muzes nasosat treba v multicharts, kde jsou i numbers bary primo v zakladu software a i bid x ask data jsou v poradku...

to yord: se spravnym zobrazenim bid x ask objemu na historii mam u ninja traderu s pluginem, na ktery odkazoval Sinuhet, taky problemy (spravne to ukazuje pouze nedavnou historii a real time data - kvuli zpusobu ukladani dat v ninjovi), mozne reseni pro backtest je treba multicharts s daty od cqg a AMP brokerem... platforma je pro AMP klienty zdarma...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...