Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Je to zvláštní, protože kdysi jsem porovnával ty datafeedy podle IQFeed. Porovnával jsem datafeed od SierraChart, Infinity a CQG a CQG bylo přesné (stejné) na tick jako IQFeed. Tak že ten problém nebude v datech co posílá CQG, ale v tom, jak je zobrazuje Multicharts.

Zatím tedy pro mě Multicharts jen pro hraní si a zkoumání nových věcí. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moje zkušenosti s footprint :
na toto téme jsem psal asi před rokem a po testech letos se můj názor nemění,
takže :
používám indikátory GOM
jsou schoopny si zapisovat svou historii
data od CQG
NT 7
porovnával jsem je na datech NQ proti tomu so na videích prezentoval Petr
a závěr :
1. realtime data a zobrazení na GOm sedí na +-1 kontrakt s Petrem
2. historická data tak jak si je pamatuje NT jsou nepoužitelná
3. GOM umí zapisovat historii a ta je v pořádku
4. historická data tak jak je ukládá NT jsou správná pro GOMMP - market profiler

rád odpovím na Vaše dotazy
introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

introus:

já používám taky GOM s NT7 a data od AMP-CQG , ale po znovu načtení grafů se mi nezobrazuje historie ve Footprintech. On-line je to v pohodě, ale historie se mi nenačítá. Někde mám něco blbě nastavené, ale zatím jsem to moc neřešil, tak jestli budeš tak hodný, můžeš poradit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

introus:
potreboval bych zobrazit indikator delta aspon 2 roky do minulosti (rad bych trochu testoval jak se to chova), jde to nejako resit v ninjovi ?
diky


indikator mam, takze me napada realtime hodnoty zapisovat do souboru a ty si pozdeji z nej nacitat, jenze takhle budu muset dlouho cekat nez budu mit historii..

ted me napada mam 2 roky market replay, z nej by to slo ziskat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

GOM :
položka Write Data - umožní data ukládat ve formátu GOM volitelný v bloku Parametrs, použitelné pro zobrazení historie
lze provést přehrání historie z načtených dat download replaz data - jsou v pořádku
z mé zkušenosti záleží na tom co chci sledovat - vyhodnocovat
osobně vyhodnocuji pouze GOMMP - merket profiler, vzhledem k to mu že jedu TF tak market pofiiler mi vyhovuje
porovnával jsem data na NQ i ES
obchoduji TF, a podle mého názoru TF s určitou tolerancí respektuje SR úrovně a GOM MP, ruzné Timeframe
intous

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám otestované a sedí to na kontrakt :
stahnout data zz download a přehrát s nastavením GOM WriteData - tím se vytvoři historie jak pro market profiler tak pro footprint - záleží na nastavení co budete ukládat, v replay můžete použít i 300x vyšší rychlost a je to v poho.
čili pro vytvoření historie :
nastavit v GOM writedat a BidAsk
stahnout a přehrát data v replay
získáte historii na kontrakt a tick
pak můžete back testovat co chcete
introus


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...