Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

to Sinuhet: tos srovnaval sieru vs multicharts? kdyz jsem to zkousel ja nemel jsem tak velke rozdily real time v ninjovi a multicharts... jednotky tam byly, ale nic tak zasadniho... ale jeste na to mrknu znovu... napada me, ze muze byt chybicka trochu v synchronizaci casu mezi obema platformama, v tom ktere volume se jeste zapocitava do tehle a ktere az do dalsi svicky...

ale ramcove i ty rozdily, ktere jsi ukazal jsou v podstate schudne a obchodovat se dle toho da... teda pokud cekas jen na potvrzeni signalu na printech, tak jde spis o velikost volume na dane cene nez o konkretni presny cas, ve kterem bylo dosazene... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: kdyz jsem udelal porovnani ninja vs sierrachart sedelo to na na 1 kontrakt, zatimco u Multicharts bylo treba na bidu 100 kontraktu a u Sierry 200 (footprint) ... ale hlavne kdyz se to secetlo, tak se delta zobrazila uplne jinak (5xzelena svicka v Ninjovi (tam to by dobre) a 5 x cervena svicka v Multicharts : a to uz cloveka splete..

ze se podle toho obchodovat neda, to netvrdim, ale me to zklamalo (Yord to testoval se stejnymi vysledky)

live obchoduju porad jen podle volume, ale jako reseni pro footprinty se multicharts me tedy neosvedcilo (jinak supr program)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: ja zatim jel multicharts na ostro jen parkat, takze nemuzu hodit nejaky velky vzorek dat, ze je vse jak ma byt, ale je pravda, ze me delta moc nezajima... sleduju predevsim posledni volume na danych cenach, coz se ve vysledku moc nelisi (+- minuta), proto jsem ani nemel moc potrebu resit drobne nesrovnalosti, na ktere jsem sam narazil pri vykreslovani printu... kazdopadne pokud sledujes deltu, asi nebude multicharts to prave... jestli se chces venovat vic printum tak doporucuju nejdriv omrknout nejake videa na youtube od order flow analytics... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: Rekl bych ze obchoduju podobne jako ty co se tyka orderflow, ale svuj pristup mam vyladeny na TFku. No a porad mi to neda, snazim se nejako sestavit system vcetne OF i na NQ (pripadne YM) - v ramci diverzifikace :). No zatim se mi to nedari, zkousim ruzne pristupy, treba tu deltu, a na to potrebuju presne zobrazeni :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...