Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,
nevíte náhodou, proč z AMP přestali posílat denní výpisy z účtu?
Poslední mám ze 7.dubna. Poslali nějaký mail o tom, že to bude chodit z jiné mailové adresy a že si jí mám přidat do kontaktů. To jsem tedy udělal, ale myslím, že přidání do kontaktů by nemělo mít vliv na to, jestli mi výpisy budou chodit nebo ne..

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
prosim tych co obchoduju s brokerom AMP Futures na zivo live, aby mi napisali ci INITIAL MARGIN v tejto tabulke
www.ampfutures.com/trading_hours.html je intradenny alebo pozicny?
Pretoze margin intradenny pise napriklad 400 pri trhu ES ale co ten initial margin ktory pri pise pri nom 5625 initial margin. Je to pre pozicne alebo intradenne? Ak pre pozicne viete mi napisat kolko alebo kde najdem initial margin pre intradenne?

dakujem
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte mam este taku mozno banalnu otazku pre vas co obchodujete live ale pomozte.
Planujem si otvorit ucet u AMP a vlozit tam 5 000 USD.
Ak tomu spravne rozumiem, pri otvoreni pozicii mi bude zablokovany margin v hodnote 400 USD pri trhu ES
Ale pred tym ako vobec otvorim nejaku poziciu musim mat na ucte tzv initial margin (google mi ho preklada ako pociatocny margin) co je 5625 USD. A tuna zacina moje znepokojenie. Ak teda mam ucet 5000 USD znamena to ze nemozem si kupit ani jeden kontrakt kedze nemam pociatocny margin 5625?

Vdaka
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To ti vyhodilo nejakú blbost.
Na každých 400 usd margin možeš mať otvorený 1 kontrakt počas obchodných hodín.
Ale ak chceš držať pozíciu cez noc tak budeš potrebovať tu druhu hodnotu to je tých 5625 usd.
Tak by to malo byť. Ale možeš sa informovať u Mira Sabo prestredníctvom e-mailu.

Dúfam že som pomohol.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomm, mira sabo som napisal vcera, ale on asi bude reagovat az v priebehu tyzdna. Chcel som vediet odpoved trocha skor. Inak dost podstatny rozdiel intradenny oproti pozicnemu. Ale asi ten rozdiel alebo viac pristupny intradenny obchod maju len par brokerov ako amp alebo mirus. Lebo ked som pozeral inych tak za id chcely cez 2000usd margin.

Takze ak tomu spravne rozumiem pri id nepotrebujem mat ziaden initial margin ale len margin mi je blokovany. Ako nahle by som nechal obchod bezat po obchodnej seance tak by som musel mat na ucte initial margin 5625 usd, inak by mi broker tuto poziciu automaticky uzatvoril.

Cize 5tis usd cisto na ID obchodovanie mi plne postacuje na zaciatok

Dakujem
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 stranger:

pozicni margin je dany zakonem, lepereceno jeho minimalni vyska. Kdezto id margin si urcuje broker sam. Proto tam mohou byt tak propastne rozdily.
Ovsem co udela broker, pokud mas pozici pres noc a nemas dostatecny margin tezko rict, ale rekl bych, ze pozici uzavre, precjen podle zakona bys musel mit jiny margin. Ale pokud by to mohl nekdo detailneji vysvetlit, byl bych rad. Treba by me zajimalo jak pozici uzavre, po skonceni trhu je prece likvidita miziva.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ked sa uz bavime o marginoch,
tuna je napriklad broker a pise maintenance margin a je ovela vyssi ako 400 usd pri AMP. ak je to teda margin riadny.
www.pfgbest.com/traders_tools/research/margins.asp

EMINI S&P 500 ES GLOBEX 7,031.25 (initial) 5,625 (maintenance)
Co je ten maintenance ak initial je ten cez noc?


A ked si napriklad pozries interactive brokers. www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=margin
tak oni maju aj pri trhu ES
- Intraday Initial (2813)
- Intraday Maintenance (2250)

- Overnight Initial (5625)
- Overnight Maintenance (4500)

Takze teraz teoria ze margin je pre intradenne a initial je pre pozicne pada.


Tak ako to v skutocnosti je?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vas,
ja som mal podobny dotaz na Mira a odpovedal mi takto:

"Initial margin je min.suma ktorú musite mať na účte v prípade ak chcete držať otvorenú poziciu mimo riadnych obchodných hodín.Vo Vašom prípade ak obchodujete TF je to suma 4500 USD na čas medzi 8 PM jeden deň /OPEN / a 6 PM druhý deň / CLOSE / teda na dobu 2 hodín.PO t´to dobu Vám bude blokovaný INITIAL MARGIN 4500 USD na jeden kontrakt.Ak túto sumu nebudete na účte mať ,pozícia Vám bude zavretá.



Day Trading Margin je suma, ktorá bude viazana na jeden kontrakt počas riadneho obchodného dňa. V prípade TF je to 500 USD na kontrakt."

Dufam, ze vam to pomoze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Strenger:

Ak nemaš pokritý Int. margin tak ti bude pozicia automatický uzavretá po obchodných hodinách.

Napr. ak by si mal na účete 10 000 USD a mal by si 2 kontrakty Nasdaq tak ti ich uzarvoria presne na konci obchodných hodín (aby mohli pripisat učtovny den) a potom ti zase otvoria už iba 1 kontrakt na tej uzatvaracie hodnote ktorý ti ide do dalšieho dna.



:) :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...