Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Přátelé tradeři,
obchoduji přes AMP a jsem velice spokojen i zásluhou pana Sabo. Pan Sabo se bohužel několik dní nehlásí. Máte někdo info co s ním je? Rád bych s ním zkonzultoval instalaci NT7 R4. Doposud mám nainstalováno NT7.0.1000.1 a obchoduji zadarmo. Nyní dostávám hlášky o instalaci NT7 R4. Nevím, zda se touto instalací můj statut obchodníka "zadarmo" poruší či nikoliv. Nerad bych o tuto výhodu přišel. Vím, že ti, co nafundovali později, používají NT7 za poplatek.
Děkuji za info a radu.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, chtěl bych Vás poprosit ty, co obchodují živě u AMP a bchodují s daty CQG o jejich kritiku. Jestli je vše v pořádku jaké mají skluzy (někde jsem četl že mají minimum skluzů ale čím více lidí to řekne tím líp) a vše co by mohli dodat. Chtěl bych si již otevřít účet s 500$ jednak kvůli datům a kvůli papertradingu (přeci jen obnovovat free verzi není to pravé ořechové) a také jednak kvůli panu Sabovi na kterého je samá chvála. Zatím jsem backtestoval s daty od eSignalu s disktradingu ale přeci jen je nutnost testovat na datech se kterými budu obchodovat (alternativní grafy). Snad mne tu neukamenujete za tento dotaz, vím že je tu dost ohlasů ale jde mi o to aby to bylo opravdu aktuální. Díky moc všem! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U AMP jsem několik měsíců jel na demu a v únoru otevřel live účet s daty CQG. Bohužel se mi přestaly zobrazovat data Eurexu (FESX), takže jsem s pomocí pana Saba přešel na ZenFire. Jinak s p. Sabem jsem velice spokojen a obdivuji jeho trpělivost. Pokud je tam sám obsluhující Česko-Slovenskou klientelu, tak se nedivím, že čas od času vysadí :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomas262 - já potřebuju právě vědět úplně stejnou informaci jak vy :) u mě nepořídíte :) tak kdyby tu byl někdo hodný a napsal pro nás, jelikož nás tu je již víc, nějaké podrobnější info o datech a plněních (přímo jeho zkušenosti).

Lucifer66 - no pokud tomu rozumím dobře tak trénovat budete moct i tak klasicky z grafu - ninju přepnete do papermodu a tam by to mělo všechno fungovat jako s full verzi (pokud se nepletu). A až by jste se rozhodl opravdu obchodovat tak by jste dofundoval účet + by jste max pořídil licenci pro livemode - pokud pojedete atm či obchodování z grafu. Tak tomu rozumím já. Pokud chápu špatně tak mne opravte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomas262, TomTailor:

při live i demo obchodování jsem zatím nepostřehl jediný rozdíl mezi daty Zen-fire a CQG.. ted, když jedu přes data CQG, tak vše mi šlape šlape stejně dobře jako když jsem měl data Zen-Fire

Andy_C:
nemůžu posoudit, protože mám live účet, takže veškerá data mi jedou i v demu.. přímo demo licenci nemám


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...