Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

honzasek:
www.financnik.cz/forum/read.php?31,108205,200985#msg-200985
(tu) a dalších několik v pořadí, ha ha ha. ;)

gulii:
asi došlo ke změně ceny od doby co jsi byl naposled na data připojen což je normální, ale dal jsi nedostatečný výřez grafu, chybí časová osa a typ grafu a pak alespoň za dva dny, pak by to asi bylo jasnější. AMP za to určitě nemůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Můžete mi někdo říct, jak vypadá váš klientský portál u AMP po příhlášení? Jediné co tam mám já je: This application has been approved, pak několik dokumentů a v levmé panelu mám jen nabídku na změnu hesla, osobních údajů, Banking, Additional account a feedback.....nic víc. je to tak správně?

Někdo tady psal, že když obchoduji přes CQG, tak se dá v klientském portále přihlásit na odběr EUREX, ale já tam prostě nic nemám.

Dík za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Skusal si prave tlacidlo na graf a kliknut na reload all historical data?
Ak to nepomoze skus taky navod co mi zalali z ninji, ale to bolo v inej veci, ale mozno by to mohlo pomoct.


Can you please right click in the chart and select 'Reload All Historical Data'. Check if proper data is loaded.

If the issue remains, please tell me what time zone is used for your PC clock. Please proceed as follows. Close NinjaTrader and go to (My) Documents-->NinjaTrader 7-->db and delete the cache folder. Start NinjaTrader and check if all chart data is loaded as expected.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gulii:
nevím jak to pytlíkuješ, ale ta velká poslední svíčka (její high a close) a další patří reálně k futures NG 04-12 jak je psáno vlevo nahoře na grafu, bohužel čas jsi k ní nedal tak je někdy z doby kdy ses připojil, a předchozí všechna část grafu patří k futures NG 03-12 který by se teď měl asi správně obchodovat. Končí Ti to v 12:15 a teprve pak, po této době, se teprve začíná trochu obchodovat a zvedat se volume kdy už asi od 14hod. se jede až do asi 21hod. NG 04-12 se obchoduje mnohem výš než NG 03-12 ale s podstatně nižšími objemy.

Nastav si NG 03-12, do grafu si přidej volume a nech zaplej počítač 24 hod. v kuse abys podle volume poznal kdy se hlavně obchoduje, pak si čas vyber už jen podle toho. Nebudeš-li si pak nahrávat vše, použij Reload funkci a měj také srovnaný přesný čas na počitadle.
Samozřejmě můžeš jet současně v druhém okně druhý graf s NG 04-12 (s volume) a porovnávat pak oba mezi sebou.

www.cmegroup.com/trading/energy/natural-gas/natural-gas.html

Jelikož to nepatří do tohohle vlákna tak pak raději někam sem:
www.financnik.cz/forum/list.php?18
.
Tady je to o brokerovi AMP futures.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat jestli jste při základní reálného učtu vyplňovaly podobné udaje. Jsem, student, potřebný kapitál mám našetřený, ale nemám trvalé příijmy. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli teda nějaké příjmy ( či jméno zaměstnavatele) uvádět? Budou potom uvedené informace nějakým způsobem kontrolovat? Jestli třeba budou chtít výpis z bankovního učtu.

18681

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M_A_R_A
ked podnikas ako SZCO rucis celym svojim majetkom, ked ako SRO rucis svojim zakladnym imanim. To iste sa deje aj pri tradingu, je to biznis ktory si tiez vyzaduje zabezpeku, Sice ju nikto nekontroluje ale je lepsie ju mat, pre kazdy pripad.
V kazdom pripade to nikto nekontroluje ak sa rozhodnes ze zacnes robit trading bez akehokolvek majetku.
Cize len tak zadaj "klamstvo" a mozes obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M_A_R_A ten dokument co sa snazis vyplnit alebo citat je nepodstatny pri otvarani uctu. Otvaranie u AMP sa vykonava cez ich online aplikaciu, ktoru vyplnis a posles kopiu dvoch dokladov totoznosti. OP, PAS, alebo VODICAK.
tuna je spominana online aplikacia application.ampclearing.com/user/AppRegistration.aspx

Ked si nevies dat rady alebo potrebujes pomoc napis Mirovi Sabovi a on ti ochotne pomoze cez skype. Je to velmi rychle a pohodlne, navyse ti zodpovie vsetky otazky na zaciatok velmi rychlo.

K tvojej otazke, mozes mat ucet ako student, ale Miro ti sam odporuci aby si tam uviedol ze mas majetok, ze mas prijem. Inak ti ucet neotvoria. V kazdom pripade kontaktuj Mira a vyzaduj informacie priamo od neho., SKYPE meno: amptrading_miro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
rád bych požádal o informaci ty zkušenější. Mám účet u AMP v USD, kde obchoduji US indexy.. Moje otázka zní, zda obchodování v EURO (trh FESX) a přepočet ztrát či profitů na USD má nějaké důsledky v dalších poplatcích, či vznikají nějaké komplikace? Má někdo tuto zkušenost?
Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...