Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

honzasek no zrejme mate este licencny kluc z cias kedy ninja trader aj vo verzii lite obsahoval chart trader ale neobsahoval ATM a podobne. CIze to je obrovska vyhoda. Myslim si ze aj mi prisiel o tejto zmene email v case ked smo si ja registroval ucet u AMP. Takze sa nejedna o BUG. Takze smelo to treba vyuzivat. k tvojej druhej otazke prikladam obrazok comisii. AMP to nema uvedene na stranke.

18629

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek este ti venujem cas a upozornim ta na jednu vec.
ak mas v plane obchodovat emicro curriences tzn M6E a podobne blbosti nerob to!!! Ja som na tomto trhu prisiel o cely ucet (nastastie len 600 usd), ap ri tom ne z mojej chyby ale z chyby charakteru trhu. Ten trh je tak nizko likvidny ze aj ked budes v zisku skoncis so stratou pretoze to plnenie tvojho prikazu sa neuskutocni tak rychlo. Pozor na tento trh, neodporucam ho. Koniec koncov mrkni si volume a uvidis sam. Moja rada znie kasli na micro curriences. ak chces obchodovat forex tak chod do normalnych forex brokeroch alebo futures na forex ale nie micro!
Mne bol odporucany tento trh ako trh na trenovanie psychiky... ver tomu ze tam sa ti psychika poriadne prevrati a nie natrenuje. Radsej sa venuj niecomu serioznejsiemu, Ym, NQ, pripadne obchodovanie mikro ci mini kontraktov riadne na forexe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S.
Ani nevim, jaky je mezi nimi rozdil. Vsiml jsem si jen jednoho a to, ze u dynamiku muzu zastavit nebo zmrazit..(proste tlacitko HOLD), coz u statiku neni. Toto tlacitko mi u statiku chybelo, tak jsem byl rad, ze jsem ho pak mel k dispozici. Ale pokud se nic nezmeni, asi to vubec nebudu pouzivat. Nejradeji bych si koupil full verzi a byl by klid..ale ted neni priznivy kurz dolaru..ha ha ha :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...