Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

To JiKos:

Pokud mas ucet v USD a zacnes obchodovat Evropske trhy na Eurexu (Fesx,Fgbl..) AMP ti nauctuje 30 USD mesicne za konverzi aby sa vynuloval negetívny balanc na tvem účte. K teto sume sa pripočítava konvertný rozdil na základe kurzu EUR/USD ke dni prepočtu.

Jde to ale obejit tak ze si u nich otevres novy ucet v Eurech.

Dawe :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiKos Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
> rád bych požádal o informaci ty zkušenější. Mám
> účet u AMP v USD, kde obchoduji US indexy.. Moje
> otázka zní, zda obchodování v EURO (trh FESX) a
> přepočet ztrát či profitů na USD má nějaké
> důsledky v dalších poplatcích, či vznikají nějaké
> komplikace? Má někdo tuto zkušenost?
> Děkuji
> Jirka

Ahoj. Tady je nejlepší se poradit s daňařema a nechat si to přiznání na konci roku udělat a zaplatit si to.Těch ušetřených pár stovek za to opravdu nestojí.
Jinak z logiky věci nak onci roku uděláš tlustou čáru, kde vidíš celkové příjmy v dolarech a celkové výdaje v dolarech. To máš podložené výpisem od brokera. A z toho pak platíš daně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny jen takova technicka ..precetl jsem celou diskuzi od tohoto brokera ale nenasel odpo. na muj problem s pripojenim zenfire k NJ.Na str.amp zazadal o demo pak stahnul NJ a dostal kody jak na ZEN tak CQG plus login a password s tim ze NJ je nainstalovan ale ani podle jejich navodu a i co je na youtube tam zen fire nemuzu dostat jelikoz ani nejsou v nabidce na pridani tak jsem zkusil zmenit klic pro CQG ze aspon pres ne to zkusim a taky nic ..miro mi napsal prvni mail predevcirem a poslal mi odkaz prave na CQG i kdyz jsem chtel ZEN a pak bez reakce..tak nevim zkusil jsem menit klice nebo mozna jestli to neni tim ze jsem login a pass. dostal na demo k zenfiru ale to asi nema vliv to je asi login obecne pro oboje..tusite nekdo jak tam dostat data..(zkusil jsem i jiny providery a nic..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím,

pravě jsem přešel s daty od zen fire k CQG a měl bych takovy problém. U zen fire se mi vždy (aniž bych nějak nastavoval) graf zobrazoval pouze v oficialních obchodních hodinách, tj. 15:30-22:15. Jenže teď s daty od CQG se mi zobrazuje celých 24h nonstop. Problem je v tom, že jednak mimo obchodní dobu neobchoduji tudíž mi to v grafu překáží, a taky je problem v tom, že svůj obchodní systém mám vybudovaný právě na GAPech mezi 22:15 předchozího dne a 15:33 aktualniho dne.

Předem díky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...