Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Dobré ráno,
úspěšně jsem se napojil na data od CQG a přemigroval svůj Ninja Trader. Mám free verzi a tím pádem bych již neměl mít možnost obchodovat přes ChartTrader, což mi taky nejde. Zajímavé ale je, že když do otevřeného grafu natáhnu nějakou šablonu, ChartTrader normálně funguje. Mohu zadávat všechny příkazy, tak jako tomu bylo s daty od ZenFire. Pokud ale otevřu holý graf bez šablony, ChartTrader zmizí.
Myslíte, že to to takto dobře?

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stará licence umožňovala obchodování z grafu, novější, když se narodil Ninja 7, pak už ne. Tak teď je otázka jak se to pere. Možná by neškodilo požádat o změnu u Ninjů kde by mohli v novém licenčním klíči udržet tu původní vlastnost - možnost charttraderu, a když ne, tak si nechat od nich vysvětlit proč najednou ne když původně platilo doživotně jo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tisko zavidim. ja si idem kupit fulllicenciu na druhy mesiac. aj ked dom neje zly, je celkom prehladny a dobre as snim pracujem, tak kvoli tomu aby sa mi nestalo to co minule ze som vstupil ale nestihol som zadat SL a trh isiel proti mne a strata bola troxska vacsia ako mala byt...

Inak ty mas normalne ten demo ucet u AMP s datami CQG co ked tam das 500 USD tak mozes testovat bez obmedzenia? tzn ze tvoj licencny klud ktory davas do Ninji nezacina @(zavynacom)
cize mas linceny kluc v tvare
654658165146465464
alebo @546513684313216316

?
Inak nic nekontaktuj ninju, naopak, vyuzi to ked tam maju taky buck.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger

No spis zavidim ja tobe. Full verze je full verze. Zatim si nemohu dovolit... (td)...
Mam Live ucet uz asi 2 roky u AMP. Do ted jsem mel free verzi NT s datama od ZenFire. Zavedli poplatky, tak jsem se smiril s datama od CQG a obchodovani pres DOM. Vcera mi poslali z NinjaTraderu mail, ze muj licencni klic byl premigrovany na data od CQG. Ptal jsem se jich, jestli mam zadavat nejaky novy klic a oni na to, ze ne, ze to pojede pod tim starym, ale premigrovanym. Tak jsem to nechal byt. Za chvili mi prisel mail z TradeDesk AMP s login a pass, vytvoril jsem nove pripojeni a mam NT tak jak si ho videl. Licencni klic zacina cislama 2258...zadny zavinac tam neni.

Jsem zvedavy, jestli s tim neco nekdo bude delat. Nevim, jestli se mam na to u Ninja Traderu ptat, nebo ne. Aby to neudelalo nejakou paseku, az vstoupim do LIVE obchodu. Ale na demu se to tvari uplne normalne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...