Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

to kuliblatos
pouzivam mistniho zprostredkovatele omega, optickym kabelem, 40/10Mb
minuly tyden jsem mel kolem 15:00 problem se vubec pripojit jak k AMP tak i k IB - v 15:15 vse v poho
to byl jediny problem za posledni mesic
driv jsem takz pouzival pripojeni od O2 - modem - pevna linka - bez problemu
pred cca rokem jsem resil s omegou pomale pripojeni do USA, nejak to proverovali - udajne byl problem v nejakym servru co poskytoval data do Evropy, od te doby v poho

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To VSN: vypínání datafeedu v kombinaci SIERRA + RITHMIC kvůli neaktivitě lze obejít takovou jednoduchou fintou. Přepni Sierru do LIVE modu, pak odpoj internet od počítače a dej nějaký MARKET příkaz .Zústane ti v grafu viset jakoby příkaz tak ho dej zrušit a Sierra napíše že příkaz nelze zrušit protože neexistuje. Připoj znovu net a dej DISCONNECT a pak znovu CONNECT a visící jakoby příkaz zmizí z grafu. Pak to pojede bez přerušování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm02: toto se dělá v příkazovém řádku.

XP: start > spustit > cmd > ping ds11.ninjatrader.com
Vista/7/8 > start a do hledacího pole napsat cmd > . > .

na stabilitu netu se dá ještě ping seznam.cz -t -l 1024 (-t = nepřetržitě - zastavíš to pres ctrl +c a -l je velikost pingu - můžeš různě experimentovat )

seznam.cz můžeš nahradit i jiným serverem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PPavel: to mojeIP je špatně .... to zjistí jakou má mojeip odezvu ale ne on ... ale pro porovnání to může byt zajímavé ...

teoreticky ping mojeip.cz (z příkazového řádku) + ping přes mojeIP na NT by mělo být cca shodné s ping NT z příkazového řádku pokud někde není chyba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
Chtel bych se zeptat zda nekdo obchodujete u AMP pres Rithmic a jestli vidite Eurex data?
Kdyz jsem pred mesicem zrizoval ucet tak tato volba jeste nesla nastavit a stale nejde v administraci uctu.

Dale by mne zajimalo jstli pri preruseni spojeni cca 3-5 minut se da normalne pripojit nebo se musi shodit ninjatrader nebo cekat 30minut na obnovu spojeni?
Ptam se protoze jsem mel tento problem s zenfire datafeedem u mirusu a po neustalem reseni s Supportem ninjatradru to prohlasili za vlastnost a pry stim musim zit neb to hodlaji opravit az v dalsim hlavnim updateu ninji.


Dale k zde popisovanym vypadkum pridam vlastni zkusenost cca 3-4 tydny co mam live CQG na O2 ADSL na vesnici a max 6Mbit je spojeni celkem stabilni a nepada.. samozrejem kdyz je NFP neob vyhlaseni Fedu tak to trochu zaskobrtne a diky nekolika tick a range grafum se me PC trochu zmrazi ale v tu dobu stejne neobchoduji takze to nevadi.

pokud chcete testovat vase pripojeni tak doporucuji www.pingtest.net/ a vybrat na mapce americky server samotny ping okolo 170-250 je do ameriky normalni prece jen je to kus cesty a i to svetlo muze cestovat jen omezenou rychlosti. Ja mam napriklad na tomto pomalem ADSL o 30-40ms rychlejsi ping nez drive v Praze na VDSL coz je dano prave technologii prenosu.

Pokud chcete zjistit kde je nejvetsi problem se spozdenim tak si otevrete konzoli (start->spustit->CMD) a zadejte prikaz tracert a za nej adresu nejakeho datafeed serveru. treba 74.114.112.129 coz je IP meho MBtrading data feed
prikaz pak vypada takto: tracert 74.114.112.129

Pripadne si zkuste porovnat vysledky s online servrem ping.eu/ kde uvidite presne rozdil vaseho internetu a servru nekde v servrovne na paterni lince


Link to comment
Sdílet pomocí služby


Asi som sa zle vyjadnil v Ninji sa take nic neda nastavit.
To som nastavoval v programe pre sietovu kartu. Proste Utilita na spravu internetoveho pripojenia.
A takychto programou je vela a ci to nejak fuguje tak to nikto nevie.

Ale aj tak nechapem 2 ci 3roky po prechode na CGQ islo vsetko OK a teraz pride 1tyzden a same vypadky.
Asi len zly tyzden alebo zly sen. Este vydrzim a ked to bude pokracovat tak to potom uz nejak vyriesim.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

som u rodicoch na navsteve a chystam sa obchodovat a urobil som jeden pokus.
napojil som sa na ich linku wifi ktoru tu chytaju od nejakeho typka (na surfovanie stranok je to dostacujuce) a spojenie niniji mi hned spadlo. Prepojil som to cez moj mobiulny telefon cez siet o2 a spojenie hned naskocilo.
Takze to bude zrejme chyba niekde v pripojeni, rychlosti, kolisavosti, kvalite spojenia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...