Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

to sublo, mdina, prasojed:

no já ten den měl po uzavření trhů ztrátu -1.700 usd (což nebyla ani ztráta 100 usd/kontrakt) + těch 114 usd za poplatky a ráno sem tam právě navíc ve výpisu měl těch 728 usd za něco co nevím (žádný obchod sem neudělal) a konečný stav tak za ten den dle výpisu byl -2542 usd....takže žádný že je jasný proč to je -841 usd (kdyby to tak bylo a ztráta byla jen těch 728 usd), tak je mi to naprosto jasný a nikde se neptám, ale ještě mi tam připočetli přes noc 728 usd (které uvádějí jako nějakou realizovanou ztrátu) a tak sem se zeptal ve fóru jestli s tím má taky někdo zkušenost - byl sem předtím u Mirusu a tam to bylo vždy v pohodě (u AMP sem cca 3 týdny) a live jedu u nich od února a tak s nima nemám ještě tolik zkušeností a jen mě to prostě zaskočilo - a v tu chvíli je jedno jestli sem multitradera nebo ne...to jen na vysvětlenou

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kahiros neviem ci so dostal uzu vysvetlenie z AMP ale napada ma jedna teoria.
Pises ze si obchdooval viacero kontraktov, takze ak bola strata 1700 tak mi vychadza takto teoria.
Nedrzal si poziciu az do zaverecnej s tym ze si nemal dostatocny ucet na pokrytie nocneho marginu a teda viem (raz sa mi to stalo v zaciatkoch) ze AMP samo uzatvara poziciu pred 22:15 cca 22:12 s tym ze potom je nejaka sankcia 30 ci 40 USD na kontrakt, takze ak si mal 1700 stratu a nebolo to ani 100 usd na kontrakt tak mozeem vychadzat z toho ze si obchodoval cca 18 - 20 kontraktov, ak je pokuta 40 usd tak * obchodovanych kontraktov, nevysvetluje tu stratu navyse v tvojom pripade?

Je to len teoria mozna na vysvetlenie, ine ma nenapada a urcite by som vyzadoval vysvetlenie a podal reklamaciu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zatím nemám vyjádření od AMP, ale jakmile ho dostanu,tak to dám sem do fóra....včera sem zobchodoval 20kontratků za celou seanci a skončil na B/E a ráno na výpise o 180 usd méně - což dělá 9 usd za RT na kontrakt a to je fakt jako hodně - nevím kam na tyhle čísla chodí a netrpělivě čekám na odpověď

to stranger:
ne ne, určitě sem žádnou pozici nedržel do zavíračky - poslední obchod sem zavíral během amerického oběda (u nás to bylo něco po 18h),takže v tom to nebude....no sem zvědavej na jejich vysvětlení....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kahiros: kdyz se podivas do sveho "Custom report" a uvidis pod Total Commission& Fees polozku $6 za commission (coz by odpovidalo tvym $9 za RT/contr) tak to muze byt zdroj problemu.
Podivej se na AMP Clearing=>Custom portal login...zaloguj se....=>Platform Setup...a kdyz mas zatrzen box/okenko s "Special-$300 day trading margins for" tak to je ono...box musi zustat nezatrzen. Ale to asi vis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...