Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

no osobne jsem tento tyden zkousel obchodovat na zaloznim notebooku s nizzsim vykonem a s pripojenim pres wifi a rozdil je citit (i kdyz ne ze by mi to nejak zasadne vadilo)... celkove se data nacitaji pomaleji nez pres kabel a stolni pc a cas od casu dochazi i k zamrzani Bartimeru na par vterin... takze pokud vam to v obchodovani vadi, doporucuju vyzkouset lepsi hardware a lepsi pripojeni k internetu (nerikam, ze musite nutne hned novy kupovat, ale treba to jen nekde vyzkousejte a uvidite...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RomanB52 ....

zamrznuti : nektere indikatory (napr. FancyBarTimer - pouzivam, trochu jsem si ho upravil) maji prodlevu pro zacatek vykreslovani s ohledem na casove razitko dat, takze i kdyz mate cas synchronizovam (pozivam Dimension 4) tak se muze stat ze se vykresleni na zacatku jakoby zasekne, protoze se nezobchodoval zadny kontrakt, (videt hlavne v premarketu nebo kdyz volume trhu je skoro na nule) , jak bylo receno pouzivat vzdy synronizaci

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

introus, JanTchi, Gabina:
Jakou teda máte odezvu? Zkuste třeba ping ds11.ninjatrader.com

Já mám cca 130 ms průměr.

Na servery třeba yahoo.com nebo godaddy.com nebo jiné US servery mám cca 40ms. Ten NinjaTrader je tedy znatelně pomalejší. Ale to asi není problém AMP...
Zkusím schválně i z jiných připojení.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

shaquel:
ano to používám já. Je to fajn, akorát nezadáš automatický PT a StopLoss. Takže si musíš pozici šéfovat sám. A samozřejmě můžeš zapomenout na strategie :)

Ale pro začátek dobrý. I když teď přemýšlím, že jsem měl asi začít Sierrou level 3, kterou máš díky AMP zdarma!
A určitě PT a SL umí...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mna to uz zacina s..... Cely tento tyzden same vypadky. Dnes asi 3x a posledny 1min potom ako sa my vyplnil PT
ak by to vypadlo skor tak by som bol zase vyhodeny predcasne kvoli tomu ze CQG ma SL aj PT ako Limity a pri
vypadku sa jeden vyplni takze sa pozicia uzavrie a druhy tam ostane vysiet ako LTM .

- Co nam povedia v AMP ze je to v poriadku a asi to je niekde na mojej strane a to hovoria vsetci nikto si nechce robit zle takze ako to je s vypadkami spojenia je len velka otazka ?

- asi si budem musiet zalozit DEMO u AMP pripojit sa na druhy internet a PC a ist seansu na dvoch PC s dvoma Uctami
a uvidime co to bude robit. :S :S :S :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tomm02:
Používám Continuum (tedy CQG) a NT a mám stejný problém s výpadky spojení "Connection lost" několikrát během dne.
Se ZenFire problém nebyl ...
Po komunikaci s se supportem NT byl zjištění takové, že někde mezi mnou a Chicagem je server, který v mém "data routingu" způsobí takové zpoždění, že příslušný cqg server mě odpojí a je to ...
Jestli jsem to dobře pochopil řešení je ve změně "data routingu", tedy že mi můj internetový poskytoval umožní přistupovat jinou cestou k serveru do Chicaga ... :-) což asi půjde těžko domluvit ...
Tedy řešení je takové vybrat jiného internetového poskytovale a doufát, že moje data půjdou jinudy :-) ???

U ZenFire byl "delay limit" vyšší než u CQG tedy proto jsem asi neměl problém (jak jsme se dozvěděl od NT).

Já jsem připojen celkem dobře (ne pro trading) adsl T-Mobile. Jak jste připojen Vy.

Jak je připojen Introus ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

shaquel:
no to právě nemůžeš :)

Můžeš si tam zadat další dva příkazy na opačnou stranu, což vlastně simuluju částečně PT a SL.
Ovšem, ty jsou jen u tebe v PC a nepředají se tuším burze, takže když se ti odpojí internet, tak problém. A dále, když dosáhneš jednoho, druhý příkaz tam stále visí. Ale jestli nejsi v pozicích obvykle hodiny, tak to je furt v poho, ne? Stejně do toho koukáš furt :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...