Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Mne sa zda ze to je priepustnostou dat internetu lebo ak klesne rychlost pripojenia tak pripojenie zacne stresovat
internet ide ale asi nestiha nacitavat data a tak robi problemy . Predtim ked som isiel cez WIFI to robilo aspon raz za seansu ako tebe ale ked som presiel na pevne pripojenie z modemu tak to ide v pohode raz za tyzden my vyhodilo
hnedu farbu na par sekund ale vsetko tikalo a ihned to naskocilo ale dnes som mal Cerveny "connection lost" a mal
som sa problem vobec pripojit co sa my nestalo uz nepametam kedy preto som sa pytal.

dynosWCH ako pisu predtym najlepsie je ist napevno cez kabel ak mas WIFI tak tam ti to bude robit vetsiu neplechu
- skoda ze u nas nieje zavedena optika tam je rychlost super
(td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

... uz jsem to tu jednou nekde psal ... bylo mi poskytovatelem internetu vysvetleno, ze mini vypadky pripojeni dela dynamicka IP adresa. Me se toto stava neustale ... napr. poslednich asi 3 tydny me vypadne na par vterin v 17.34 presne a ihned naskoci. Za nejakou dobu se cas vypadku zmeni v zavislosti na refreshi dynam IP adresy. Uz jsem si na to zvyknul ... bohuzel. Mam jeste zalozni pripojeni pres mobil, kdybych byl zrovna v obchode.
zatim nevim, jak se toho zbavit.
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dynos:

možná mohla ale nejdřív bych zjistil, zda to je skuteční tímhle.

podívej v PC, Routeru do kdy máš "propůjčenou" IP adresu (tzn. kdy se bude PC/Router dotazovat na novou nebo na prodloužení) Pokud se ti bude měnit adresa (zjistiš třeba ip.iol.cz) tak je to jasný ... pokud ne, tak by to snad výpadky dělat nemuselo.

tohle samý se mi dělo na Linksys routeru (snad WTR120N (nebo tak nějak) ... ) , po přepojení na přímo bylo bez problému tak jsem vyměnil router a je po problému (nejlepší je asi Mikrotik akorát bez alespoň základní znalosti sítě je téměř nenastavitelnej)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm02:
Dnes si nebol sám kto sa trápil s pripojením. Dáta mám CQG s NT7 a bolo to brutálne. Nič horšie som nezažil, nakoniec som druhý obchod bral Sim a znova ma odpojilo a až po 40min som konečne získal pripojenie, ale iba na chvíľku./sranda, ale bol pekný profit/
Písal som Mirovi a potvrdil, že žiadne poruchy a výpadky nie sú, takže len u mňa doma. Tak sme skúšali od vypnutia Firewall a Avastu až po už ani neviem čo, ale že vraj PC pri sťahovaní ak zníži, alebo stráca dáta tak Ninja sa vypne pri nedostatku dát, čo som celkom nepochopil. Dokonca Control Center bol červený Lost, ale dáta stále išli normálne, tak som už bol nervózny a dokonca keď bol Control Center orange, tak dáta tiež akože išli, ale s realnym časom meškali tak 2-3krát, čiže TS ukazuje spárované kontrankty napr. 15:40 a ide ďalej, ale v skutočnosti bolo už napr. 15:43, takže stres a neviemčo ďalej a ako zajtra to bude prebiehať, určite budem mať strach vstúpiť. Úloha č.1 vyriešiť to, ale ako??
Už asi pred dvoma týždňami som mál podobný problém, ale ostatní nie, tak som si urobil uktuálny Update verzie NT a je to znova. Ak vie niekto pomôcť, budem rád.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm02:
ešte ma napadlo, Ty si Slovák ako ja, možno v ČR u iných poskytovateľov internetu je všetko v poriadku ako písal Introus a možno aj Taraka je OK, ale aj Slovák Stranger je OK, takže akého máš providera Ty, ja som na kábli od Telekomu a to môže byť problém práve s nimi.
Stranger a Ty máš od koho internet?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Telekom nemam, nemam ich rad. pouzivam Orange a O2
Ked som u rodicoch oni maju wifinu avsak napajaju sa na nejakeho typka tuna v okoli a vtedy mi tiez obcas vypadne spojenie (niekedy castejsie ako je to zdrave). Orange mam doma a O2 mam ako zalozny internet v mobile, ktory ak nesom doma najcastejsie vyuzivam. Tam ma ale nevyhodu to ze ked mi niekto zavola a ja hovor dvihnem tak sa mi spojenie 3g internetove prerusi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No tak ja mam tiez Telekom (nie som moc spokojny ale u nas najlepsia volba)

- RomanB52 : v ten moment som skusal restartovat modem a preinstalovat Ninju co sa tyka 3G tak to som neskusal
zatial som nebol na tom tak zle ze by som to nejak nerozchodil ale po vcerajsku ked som tam ostal s otvorenou poziciou to uz boli nervy. Mobil mam pred sebou a nenapadlo ma to (tu) (uz som chcel volat do US)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže skládačka sa poskladala. Ak vylúčim ČR, kde sú všetci v poriadku, tak na Slovensku traja s problémami, čiže ja , tomm02 a dynosWCH máme Telekom, jedine Stranger má Orange a O2, ale ten nemá naše problémy. Po včerajšich krokoch po komunikácii s Mirom Sabom /vymazanie nejakých súborov, Update NT7 na najnovšie verziu, vypnutie Firewall a Avast atď/ nepomohlo a stále to vyhadzovalo, tak je už jasne, že na vine je Telekom, takže čas na nového poskytovateľa internetu. Dokonca včera pri problémoch som chcel spustiť záložný internet /mobilný 3G od Telekomu/, ale ešte aj to mi hlásilo nejakú chybu a nešlo to sprevádzkovať - výborná skúsenosť.
Tak ako to vidite Vy, čo sa dá s tým urobiť?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...