Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

joseftf:

Miro to píše dobře ... musíš mít otevřený ostrý účet u AMP ... tzn. min. vklad 500$ (u Rithmic to může být i jinak - na to optat) + peníze na SC (aby měli z čeho strhávat)

v SC si pak zapneš buď SIM nebo LIVE ... to je stejný jako u NinjaTraderu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den,
chci se zeptat kolik vás denně stojí poplatky u AMP? včera sem udělal první obchod (obchoduji s větším množstvím kontraktů) a zarazilo mě, že ráno mi přišel výpis a strhli mi 250usd za komise (to je ok), ale dalších 250usd pro exchange a s dalšími poplatky to vylezlo na 841usd!....což je fakt síla!..tak sem se chtěl zeptat kolik platíte dle výpisu denně za tyto poplatky vy ostatní?....psal sem Mirovi o vysvětlení,tak uvidím...

děkuji za info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kahiros:
pocitat poplatky na denni bazi nejde ale spis za pocet zobchodovanych kontr., ne??? Tvejch 841 $ predstavuje cca 209 zobchodovanejch kontraktu (zalezi na tom, v jaky popl strukture jsi). Pokud jsi zobchodoval priblizne takovy mnozstvi, tak pak je to ok.
Ja to na vypisu mam takto:
... pro 2 kontr a RT

Exchange USD 4.56 DR
NFA USD 0.08 DR
Clearing. USD 2.00 DR
CQG TRF USD 0.40 DR
Commission USD 1.00 DR

... coz dela 4.02 $/ k a RT ... a to bych rek, ze je standardni cena.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sublo,
jj to je jasný, špatně sem to napsal - nelze počítat poplatky na denní bázi :-)
já mám ve výpisu toto, což asi tak odpovídá mému množství kontraktů které otevírám vždy při vstupu do obchodu
TOTAL COMMISSION & FEES 114.42 DR
EXCHANGE 27.05 DR
NFA 0.80 DR
CLEARING. 27.05 DR
CQG TRF 5.41 DR
COMMISSION 54.11 DR

ale dál mě zaráží že tam mám ještě: REALIZED PROFIT/LOSS 727.08 DR - a to mi naběhlo po zavření burzy když sem dnes ráno otevřel účet - včera tam tato částka uvedena nebyla...už sem psal Mirovi aby mi to vysvětlil co to je...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

... no, zda se mi to jasny:
realized profit/ loss je to, co jsi bud vydelal nebo prodelal na tvych obchodech za cely min den (pokud den neni ukoncen, tak tam tohle nebudes videt). V tvem pripade jsi prodelal 727.08 $ ... + pripocti tot commission+fees (114.42$) a jsi na tech -841 $

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokud někdo obchoduje AMP+Rithmic

jak zobrazit intradenní data s continuálním kontraktním měsícem (nebo alespň jak zobrazit již expirovaný kontrakt)?

pokud zadám např. YMU3-CBOT nebo YMZ3-CBOT tak mi intradenní graf napíše, že je kontrakt expirovaný a nelze nic zobrazit.

jediné co jde je denní historicky graf což mi je k ničemu :(

děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...