Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jirib Napsal:
-------------------------------------------------------


> 2/ Je možné dát obě CCI 14 i 50 do jednoho grafu?
> Prosím o radu jak. Pokud možno se zvýrazněnými
> linkami na 100 a -100.

Toto se udělá tak, že jak 14 tak 50 nastavím v properties stejný panel. Pozor, neobtěžujte se s formátováním prvního přidaného indikátoru, ten druhý se kreslí přes.

Poradí někdo ten PSAR? Jak mít short signály červené a long zelené?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky za to, fungoval mi už ten první, ale odpověď zatím nebyla schválena, možná jsem dal moc velký obrázek...každopádně zkusím bez screenu znova :)

Tvůj indikátor mi při stejném nastavení ukazuje jiné tečky než ten původní jednobarevný který jsem měl v NT 6.5 puštěný. Proč? Ten barevný jdu trhu mnohem více na tělo, ten původní se drží od trhu dál.

Jelikož experimentuju s posouváním SL na PSAR, je to pro mě celkem důležité.

díky,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to navratil:

Měl bych jen připomínku k exportu. Myslím, že jste chtěl indikátor exportovat i se zdrojovým kódem. V tom případě ale musíte v dialogu vybrat Export selected source files, ne Export compiled assembly of selected source files. Ta druhá možnost je výhodná skutečně jen když chcete skrýt zdrojový kód.

Mimochodem chtěl jsem Vám do toho zafušovat a tu první verzi jsem opravil paralelně, ale už není potřeba, protože ta druhá už funguje dobře.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rozpětí grafu se mi vertikálně upravuje podle aktuálního H a L na obrazovce. To ale znamená, že pokud je trh volatilní, je 2cm svíčka 200 USD a pokud je v chopu, je svíčka 2cm 500 USD.

To je pro mě matoucí, dá se někde nastavit, aby 2min svíčka kterou používáme měla fixní velikost? Tzn. že by výška grafu byla fixní? Nebo je jen moje nezkušenost a nefungovalo by to? Prosím o radu zkušenějších.

díky,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirib:

V NT 6.5 se na to používá indikátor VerticalScale. Je to asi nejdůležitější indikátor pro NT 6.5, který není přímo součástí NT. Ve verzi 7 by tento indikátor už neměl být potřeba.

Dřív jsem si o tom indikátoru shromáždil nějaké informace, tak je sem teď dávám:

VerticalScale.zip
www.ninjatrader-support2.com/vb/attachment.php?attachmentid=2060&d=1206464365
link z www.ninjatrader-support2.com/vb/showthread.php?t=6371&p=32687#post32687
autor: PepeIlegal (podepisuje se Pepe)
Thread ve kterém byl tento soubor původně publikován byl autorem smazán a místo toho byl vytvořen nový thread s novou verzí souboru níže.

VerticalScale_v2.zip
www.ninjatrader-support2.com/vb/attachment.php?attachmentid=2078&d=1206641594
link z www.ninjatrader-support2.com/vb/showthread.php?t=6434&p=33048#post33048
autor: PepeIlegal (podepisuje se Pepe)

VerticalScaleMod_v0_9_8.zip
www.ninjatrader-support2.com/vb/attachment.php?attachmentid=2770&d=1216313284
link z www.ninjatrader-support2.com/vb/showthread.php?t=6304&p=45854#post45854

Link to comment
Sdílet pomocí služby

NT7 jsem ale opustil kvůli pohodlí, které my nabízí BTHelper and Backtester fungující na 6.5 Vámi linkované vlákna jsem přečetl, indikátory stáhl, nastavil u všech ostatních autoscale na False...a jak ten v2 tak ten mod chování svíček nezměnili. Po otevření trhu je každá svíčka přes půl monitoru. Vám to funguje? Jak jste to zprovoznil? Díky. Mé nastavení viz. screen.

13420

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirib:

Do teď jsem používal tu první verzi (VerticalScale.zip). Ta mi vždy fungovala. Teď jsem vyzkoušel i ty další dvě verze.

Tu druhou verzi (VerticalScale_v2.zip) nedoporučuji používat kvůli tomu, že když chcete posunout cenový graf myší nahoru nebo dolů, tak při tom musíte držet klávesu Ctrl. Navíc je to asi jediná změna oproti první verzi.

Ta verze VerticalScaleMod_v0_9_8.zip ve výchozím nastavení funguje dobře, ale CenterPrice a AutoScroll doporučuji nechat nastavené na False (výchozí), protože CenterPrice nefunguje dobře a s AutoScroll se mi ani nezobrazí cenový graf (Vám ale podle obrázku zřejmě ano, AutoScroll máte zapnuté).

Podle obrázku teď používáte verzi VerticalScaleMod_v0_9_8.zip a AutoScroll jste nastavil na True. Zkuste použít výchozí nastavení (vypnout AutoScroll). Když to nepomůže, tak zkuste tu první verzi (VerticalScale.zip). Když naimportujete jinou verzi, tak v grafu stiskněte F5, aby se změna projevila. Měřítko si můžete změnit tažením vertikální osy na pravé straně grafu.

Ještě doplním, že všechny 3 verze používají stejný název zdrojového souboru a indikátoru, takže nejde mít nainstalováno více verzí zároveň (po naimportování nové verze se přepíše ta předchozí).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...