Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Díky jako obvykle radíte dobře a přesně.
Pro budoucí generace potvrzuji, že VerticalScaleMod funguje v defautním nastavení a doporučuji pohrát si s hodnotou scale, tj. kolik se vám toho vejde na obrazovku, defaultní 20 mi přišlo zbytečně moc, já používám na TF 2min 12.

Dále potvrzuji, že toto je zcela klíčový indikátor, protože jako nováček jsem si až po zbacktestování 50 obchodů uvědomil, že dělám obchody jen do čtyř, max. půl páté, protože potom se mi potom zmenší svíčky a já mám až do 6 pocit, že tam není žádný obchod s potenciálem slušného zisku a ono to je jen tím, že se po prvním velkém pohybu výrazně zmenšilo měřítko...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jednu věc jsem objevil při používání vertical scale. POkud provedu úpravu indikátorů, tak mě to po kliknutí na ok vycentruje na cenu na konci grafu, takže pokud jsem dva měsíce zpět, není snadné najít kde mám vůbec graf (tj. vidím ceny kolem 600, ale graf se pohybuje okolo 520).

není v NT nějaké tlačítko nebo příkaz, kterým se mi vycentruje do grafu?

díky, Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám problém s NJ. Přeinstalovával jsem svůj laptop a když jsem nainstaloval NJ a přidával jsem indikátor CCI objevila, se mi nezvyklá stupnice od 0 do 1 místo 0,100 atd. To samé se mi stalo u rsi indikátoru. Mohl byste mi prosím někdo poradit jak přenastavit tuto stupnici? Pokud se tento dotaz již vyskytoval, předem se omlouvám. Bohužel jsem ho neobjevil. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potreboval bych poradit, jak dostat indikator v priloze do NT? Zkousel jsem to, ale nejde mi to. Kdyby nekdo nasel chvilku.. muzete se o to pokusit a dat vedet, jestli se vam topodarilo. Pripadne jak...

Jedna se o indikator BullBearPower. V prilozenem souboru je i EMA, protoze indikator BullBearPower pracuje.
Muj upload indikatoru:

uloz.to/5111208/bullbearpower.zip

Predem D. za odp.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeinstalace NT
1. Jdeš na stránky které ti to nabízí.
2. Klikneš U Version 6.5.1000.16 na link Download. Vyskočí nové malé okno - Otevírání setup.exe. Zvol tlačítko Uložit soubor. Zapamatuj si kam se uložil.
3. V NT si udělej zálohu. File/Utilites/Backup
4. Ukonči NT
5. Spusť uložený soubor setup.exe

Jestli instalace po mě chtěla nějaké odpovědi si už nepamatuji. Ale běželo to celkem bez problému.

Po přeinstalaci jsem restore ani nedělal, protože mi všechna nastavení zůstala.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gloom:

Normálně přes File->Utilities->Import NinjaScript. Zkoušel jsem to v NT 6.5 i NT 7 a bez problémů. V souboru sice není manifest (Info.xml), který tam bývá, ale to zřejmě NT nevadí. Když se Vás to zeptá, jestli chcete přepsat indikátor EMA starší verzí z archivu, tak klepněte na Ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...