Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Čau,
tak jsem přešla z dema na live a dost mě překvapilo, že tam není static superDOM. Ten dynymic je dost protivná záležitost. Aspoň že to jde zastavit mezerníkem. Ze supportu mi psali, že za static se musí platit firmě TT, která na to má patent. Za 1 order na NQ prej $0,1.
Credit si na to člověk předem musí koupit např. přes paypal na stránkách Ninja. Používáte někdo Static? Je těch 0,1 opravdu konečná cena? Asi se zkusím nejdřív sžít s tou dynamic verzí.
K

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mám dva dotazy ohledně nastavení grafů v Ninja Traderu 7. V článku o této verzi Ninja traderu je uvedeno, že je možné zobrazit dva instrumenty do jednoho grafu. Neví někdo, jak se to dělá? Když se o to pokouším, dostanu prázdný graf. Druhý dotaz: je možné zobrazit v jednom grafu dva různé time frame (např. 5 a 30 minut) jednoho instrumentu? Díky za případné odpovědi.

Ondřej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

m.hunter
já chart trader nepoužívám. Ale prozkoumám to, jestli je tam možnost zadat limitní příkaz. Takhle na první pohled to tam nevidím. Občas vstupuju limit, pokud je úsečka větší než můj SL.

Na tom supportu Ninji jsou sice rychlí, ale na co se člověk doslova nezeptá, to prostě nepovažují za nutné sdělit. Např. takovou "drobnost", že když mi zprovozní Static DOM, tak že pak už vůbec nebude možné zdarma používat Dynamic verzi :-) Prostě mi to dnes nevzalo příkaz s hláškou, že nemám credit. A abych si stále hlídala, jestli mám dost kreditu a vůbec neměla v záloze dynamic verzi zdarma, tak to je fakt pitomost. Na tom supportu jim asi sedí armáda cvičených opic :)
K

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to adob79:

To by ve verzi 7 mělo jít udělat i bez programování. Do grafu se přidá indikátor OBV a indikátor EMA a tomu indikátoru EMA se jako vstup nastaví indikátor OBV. Potom se oběma přidaným indikátorům nastaví vlastnost Panel na stejnou hodnotu, takže se vykreslí ve stejném panelu přes sebe.

Viz.
www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625,166410#msg-166410

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

prosím někoho o vysvětlení jak nastavit indikátor Vertical scale v NT 6 ,aby mi zůstavaly svíčky stejné lépe řečeno,aby svíce o velikosti x bodů byla stejně dlouhá kdekoliv v grafu.Prohledával jsem zdejší fóra a našeljsem k tomuto problému sice dost komentářů,ale ty byly většinou pouze informativní v tom smyslu,že tento indikátor existuje ke stažení,ale nikde jsem nenašel popis podle,kterého bych byl schopen indikátor zprovoznit a dobrat se k potřebnému výsledku.

Potřebuji to nutně k tomu abych v backtestu mohl pracovat např. s délkou svíčky na které vstupuji nebo se sklonem emy a pokud se tyto hodnoty stále mění,tak to prakticky nelze zanést do deníku.
Funguje to někomu opravdu,tak že cenová osa je pevná a i po posunování v čase je na ní stále stejný počet bodů ?

Mockrát děkuji za pomoc

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...