Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Rád bych se zeptal jak vytvořím denní graf za posledních napr 150 dnu? Klasicky dam new - chart - v interval settings nastavim 1440, days back 150, Type: future, Name - 6E 9-10 (Euro FX)

Kdyz se nacte graf, vytvorime me to jen 10 svíček.

Kde je problém? Když nastavím 6E ##-## nezobrazi se nic.

Dekuji za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Beneš:
PlaySound() je metóda. Skús sa pozrieť na tutorialy na tvorbu stratégii a indikátorov v helpe k NJ. Ale ak nemáš vôbec nijaké skúsenosti s programovaním tak bude pre teba lepšie pohľadať na nete. Takéto „drobné“ pomôcky podľa mňa určite už niekde existujú.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Používáte někdo indikátor jtEconNews v NT7? Vůbec se mi nepodařil rozchodit. V 6.5 funguje normálně. Všechny další indikátory se mi povedly přetáhnout, ale ne JtEconNews. Už jsem ho i smazala a nainstalovala znovu. Dále jsem zkusila z NT Supportu stáhnout novou verzi přímo pro NT7, ale stále nic. I jsem ho zkusila naimportovat, podle postupu na Supportu.

Mezi indikátorama ho mám nahraný (tj. NT7 => bin => custom => indicator). Vidím ho i pokud si přímo v NT7 zkusím indikátor editovat (tools => edit ninja script). Ale pokud si indikátor vyhledám přímo v grafu, tak tam není.

Nemáte někdo nějaký tip?

Díky Dege

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...