Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
v NT 6.5 používám k zakreslení SR nástroj Horizontal line, který mi udělá modrou horizontální čáru tam kde chci, potud je vše ok.

1/ Je možné mít souběžně zobrazených několik čar s různým stylem? Typicky tlustou černou pro silnou pro silnou SR a potom normální pro ostatní SR úrovně? Nebo je barevně odlišit?

2/ Když se pokusím čáru přesunout, tak na ni kliknu, objeví se tam červné čtverečky, za čtvereček ji chytím, ale při pokusu ji přesunout se mi začne "hroutit" celý graf, mění se vertikální měřítko a nejsem schopen už potom vůbec tu čáru nikam umístit, pouze ji jsem schopný pustit a potom smazat a udělat si novou.


díky,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď, ale když snížím o jeden PT, zruší se mi i jeden SL a to nechci (je to OCO vazba) - tím si prakticky ukončím jeden obchod (kontrakt), ve kterém jsem chtěl být.
PT chci cílovat každý na jinou SR úroveň. Nechám si je zobrazit a pak je upravím. Když je ale překliknu (nechtěně) na sebe, už mohu hýbat jen s oběma najednou...

Uvedu příklad z pohledu SLsů, proč se na to ptám. Vstoupím se dvěma kontrakty, jeden SL chci nechat na základní úrovni, druhý chci trailovat (pod swingy). Základní SL je např. 50 usd u obou kontraktů, čili jsou na stejné úrovni. Jak tedy mám jeden z nich ,,oddělit,, abych ho mohl posouvat a druhý aby zůstal na původním místě?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim pani,
potrebujem malu radu na ktorej som sa zas zasekol a stoji ma to vela energie a ubera chut na obchodovanie co by som nerad.

Snazim sa vytlacit si kazdy obchodny ten na TF volume 2000 a prejst si mozne vstupy ale ak mam v NinjaTraderovi 7 pripojenemu na External data feed vybraty trh TF 03-10
posledny obchodny den tohto obdobia je treti piatok v mesiaci cize 19.3.2010 ked si tento datum vyberiem a dam si zobrazit poslednych 30 dni intradenny graf tak mi nezobrazi nic a neviem sa k tymto datam dostat.
Neviem ci sa v tieto dni neobchodovalo alebo z akeho dovodu mi chybaju data.

Neviem sa pohnut dalej a zistit kde je problem. Kazda rada potesi.
Dakujem thumbs up

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte,
mal by som otázku tikajúcu sa grafu a indikátorov momentalne backtestujem WCCi ale to je vedlajsie potreboval by som radu ako si mozem v grafu ulozit indikátory a nastavenie respektíve ponechat tak aby som ich tam mal hned ako najblizsie zapnem NT a otvorým graf?
Dakujem:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

admirer Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravíčko ve spolek, nevíte náhodou, jak nastavit
> NT, aby při otevření grafu v zobrazení Range Bar
> zobrazil i dny předtím? Když otevřu graf v RB
> vždycky je čistý a začíná se plnit dle aktuálního
> obchodování. Díky všem.


Tak jsem to již našel na help NT, IB neposkytuje historical tick data, takže vemu ještě Zen-fire, jako poskytovatele dat a mělo by to již chodit ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...